آنتالیا

چگونه از طولانی ترین مسیر دنیا در آنتالیا لذت ببریم!

راه لیسیان یک مسیر 540 کیلومتری از فتحیه تا آنتالیا می باشد که 25 مکان تاریخی و نماهای باورنکردنی از دریای مدیترانه را در خود جای داده است. چگونه از طولانی ترین مسیر دنیا در آنتالیا لذت ببریم!

 

طولانی ترین مسیر دنیا

هیچ هزینه یا مجوزی برای شرکت در پیاده روی در مسیر لیسیان وجود ندارد. تنها یک راه نیست بلکه چندین مسیر قدیمی، راه جنگلی و جاده هایی که روستاها ، کوه ها و ویرانه های رومی را به هم متصل می کند. بهترین زمان برای شرکت در پیاده روی این مسیر از ماه آوریل تا ژوئن یا سپتامبر و نوامبر می باشد . در این صورت از گرمای غیر قابل تحمل تابستانی در امان هستید. این راه با مثلث های سفید و قرمز علامتگذاری شده است. و یا فلش های زرد رنگ که شما را به مسیر درست هدایت می کند.

دیدنیهای ترکیه

تابلوهای راه لیسیان

چگونه به آنجا برسیم؟

آنتالیا یک فرودگاه بین المللی دارد پس برای پرواز مستقیم به این شهر از کارشناسان تور آنتالیا اطلاعات بگیرید. در غیر این صورت میتوانید از طریق پروازهای داخلی با ترکیش ایرلاین از استانبول به آنتالیا بروید. با اتوبوس یا تاکسی میتوانید به مسیرهای شرقی دست پیدا کنید و اگر میخواهید پیاده روی را از فتحیه شروع کنید میتوانید به فرودگاه بین المللی دالامان بروید.مسیرهای غربی اولدنیز هم با اتوبوس قابل دسترسی ست.

پیاده روی در آنتالیا

 

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×