آنتالیا

کارهای جذاب در سفر به آنتالیا

 

با وجود بسیاری از استراحتگاه ها، ویرانه ها، سواحل در آنتالیا، خسته شدن از این شهر دور از ذهن است. شهر ساحلی آنتالیا در دامنه کوه های توروس، یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری ترکیه به شمار می رود. کارهای جذاب در سفر به آنتالیا را در اینجا معرفی می کنیم..

 

1.از موزه آنتالیا بازدید کنید!

موزه انتالیا یکی از بهترین دیدنی های آنتالیا به شمار می رود که  گردشگران تور ترکیه را به خود جذب می کند. این موزه جامع با نمایشگاه های فوق العاده ، آثار تاریخی متعلق به دوران برنز تا عصر بیزانس را به نمایش می گذارد.

موزه انتالیا

2.سری به بندر قدیمی آنتالیا بزنید!

در جنوب کالیسی یک بندر روم باستانی وجود دارد که قدمت آن به قرن دوم قبل از میلاد باز می گردد. اینجا تا قرن بیستم به عنوان یک بندر تجاری مورد استفاده قرار می گرفت و هنوز هم به عنوان مکانی تجاری و دریاچه ای محبوب برای قایقرانی شهرت دارد.

بندر قدیمی آنتالیا

3.به کاپادوکیا بروید!

یکی از شگفتی های طبیعی آنتالیا که در دسترس گردشگران می باشد، منطقه سوزان کاپادوکیا می باشد که به خاطر شکل غیر طبیعی سازه ها و ویرانه های باستانی معروف است. در اینجا همچنین میتوانید به تفریحاتی مثل بالن سواری مشغول شوید.

کاپادوکیا

4.ساعاتی در منطقه تاریخی پرگه بگذرانید!

یکی دیگر از مکان های باستانی تاثیر گذار در آنتالیا ، پایتخت سابق پامفیلیا می باشد. یک سفر یک روزه برای کشف آگورا، نیومن، تئاتر رومی، و ویرانه های باستانی منطقه پرگه را برنامه ریزی کنید و سوار بر ماشین زمان به گذشته سفر کنید!

پرگه

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×