آنتالیا

کدام ساحل آنتالیا بهتر است؟

 

ساحل آنتالیا در سواحل مدیترانه ترکیه، معروف به کنیالتی، به خاطر امکانات فوق العاده و وسعت بی نظیرش، در بین اهالی آنتالیا یکی از محبوب ترین سواحل آنتالیا به شمار می رود.

کدام ساحل آنتالیا بهتر است؟

چرا به ساحل کنیالتی برویم؟

کنیالتی واقع در قلب شهر بزرگ آنتالیا، گزینه عالی برای تعطیلات می باشد. هر چند در آخر هفته ها شلوغ می شود ولی به دلیل وسعت این ساحل میتوانید روی تخت ها زیر آفتاب لم بدهید و از هوا لذت ببرید. نمای بی نظیر و چشمگیری از مناطق کوهستانی در این ساحل خواهید دید. در روزهایی که هوا صاف است، حس میکنید مرزی بین دریا و کوه وجود ندارد!

کدام ساحل آنتالیا بهتر است؟

چه کسانی به ساحل کنیالتی می روند؟

کنیالتی و روستاهای اطراف و کافه ها و رستورانها، پاتوق افراد محلی می باشد. گردشگران روسی و آلمانی علاقه چندانی به این ساحل مدیترانه ای نشان نمی دهند.

چگونه به ساحل کنیالتی برویم؟

فرودگاه آنتالیا با اتوبوس شاتل، تنها 20 دقیقه تا مرکز شهر قرار دارد. برای رسیدن به کنیالتی، به ترمینال شهر به سمت غرب بروید و در انتهای خط پیاده شوید.

تفریحات ساحل کنیالتی

در اینجا میتوانید سوار قایق های موزی شوید. در انتهای غربی ساحل یک پارک آبی و همچنین یک پارک حیوانات دریایی وجود دارد. و البته هیچ محدودیتی در کافه ها و رستورانهای بی نظیر در این حوالی وجود ندارد.

کدام ساحل آنتالیا بهتر است؟

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×