آنتالیا

تجربه های منحصر به فرد در آنتالیا

هر یکی از گردشگران تور ترکیه برای لذت بردن از جاذبه های طبیعی، فرهنگی و تاریخی آنتالیا، لیست مختص به خود را دارد. از پیاده روی در مسیرهای طولانی گرفته تا تفریحات آبی در سواحل.. تجربه های منحصر به فرد در آنتالیا بر اساس آنچه شما میپسندید را در اینجا معرفی می کنیم.

 

حمام

هیچ چیزی بهتر از این نیست که یک نفر در حمام شما را کیسه بکشد، بشوید و آغشته به کف ماساژ دهد. مخصوصا اگر در حمام های تاریخی با دیوارهای مرمرین آنتالیا باشد. حمام های سنتی آنتالیا یکی از بهترین تجربه هایی می باشد که در سفر به ترکیه کسب خواهید کرد.

حمام علی پاشا استانبول

حمام های ترکیه

بالن سواری در کاپادوکیا

بازدید از کاپادوکیا یکی از مجموعه شهرهای زیرزمینی افسانه ای در ترکیه میتواند فوق العاده باشد خصوصا اگر از داخل بالن بر فراز آسمان باشد. در تورهای صبحگاهی کاپادوکیا شرکت کنید و از بالا طلوع بی نظیر خورشید را تماشا کنید.

تفریحات آنتالیا

بالن سواری در کاپادوکیا

رقص دراویش

رقص دراویش برگفته از مولوی/صوفی شاعر ایرانی در قرن 13 می باشد که در ترکیه هم رواج پیدا کرده است. جشن رقص دراویش تجربه ای فوق العاده برای مسافران تور آنتالیا خواهد بود نه تنها از نظر بصری بلکه از نظر روحی هم حال و هوای خوبی بهت می دهد.

جاذبه های آنتالیا

رقص دراویش

کلاس های آشپزی

آشپزخانه های ترکی ترکیبی از سنتهای مناطق مختلف و دوران عثمانی را ارائه می کنند. اگر میخواهید با فرهنگ آشپزی ترکی آشنا شوید در کلاس های آشپزی متعدد آن شرکت کنید و از متد سنتی و مدرن لذت ببرید.

جاذبه های آنتالیا

کلاس آشپزی

about

مطالب مفید سفر