آنتالیا

5 ساحل آنتالیا با آب و هوای مدیترانه ای

تور آنتالیــا هتل 5 *
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و 7 روز
قیمت تور:2.190,000تومان
02143674031

 

بیشتر مناطق ترکیه در حال حاضر حال و هوای پاییزی دارند، دمای هوا با 30 درجه سانتیگراد هنوز هم پذیرای گردشگران تور آنتالیا و مردم بومی در استان های جنوبی می باشد.. جایی که انگار تابستان پایانی ندارد.. بهترین سواحل آنتالیا در استان های جنوبی این شهر با آب و هوای گرم مدیترانه ای، بهترین گزینه برای سفر در این فصل می باشد..5 ساحل آنتالیا با آب و هوای مدیترانه ای  را در اینجا معرفی می کنیم..

 

1.ساحل الیمپوس

ساحل المپوس واقع در جنوب آنتالیا، یکی از معروف ترین سواحل ترکیه به شمار می رود.. این ساحل که در نزدیکی کوه المپوس واقع شده است، بناهای باستانی، جاده های قدیمی و طبیعت سرسبز و حیرت انگیزی دارد..

ساحل الیمپوس آنتالیا

ساحل الیمپوس آنتالیا

2.ساحل کنیالتی

ساحل کنیالتی واقع در مرکز شهر آنتالیا، با ورودی رایگان، ساحلی می باشد که در اواخر اکتبر هم شلوغ پلوغ است.. اگر باید در مرکز شهر اقامت داشته باشید، این ساحل بهترین انتخاب برای استراحت کردن و لذت بردن از دریای مدیترانه می باشد..

ساحل کنیالتی آنتالیا

ساحل کنیالتی آنتالیا

 

3.ساحل لارا

ساحل لارا یکی از بهترین سواحل آنتالیا می باشد که برنده پرچم آبی شده است.. از آنجایی که در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد، یکی از بهترین سواحل در بین توریست های داخلی و بین المللی می باشد.. چیزی که ساحل لارا را معروف کرده، آبهای تمیز و شنهای طلایی ساحلش نیست بلکه نمایشگاه قلعه شنی می باشد که مجمه های شگفت انگیز شنی در آنجا ساخته می شود..

ساحل لارا آنتالیا

ساحل لارا آنتالیا

 

4.ساحل پاتارا

ساحل پاتارا یکی از بهترین سواحل دنیا، وسیع ترین ساحل در شمال دریای مدیترانه می باشد.. یک ساحل شنی زیبای 12 کیلومتری، که اگر به آنجا سفر کنیدف قطعا خواهید فهمید چرا به بهترین در جهان تبدیل شده.. در مراکز گردشگری جنوبی کالان و کاس واقع شده و برخی بر این باورند که زادگاه آپولو بوده..

ساحل پاتارا آنتالیا

ساحل پاتارا آنتالیا

 

5.ساحل کلوپاترا

ساحل کلوپاترا واقع در مرکز گردشگری محبوب آلانیا واقع شده و یکی ا زپربازدیدترین سواحل آنتالیا به شمار می رود.. ساحل کلوپاترا به خاطر آب و هوای مدیترانه ای در همه فصول پر است از توریست و برنده جایزه پرچم ابی شده..

ساحل کلوپاترا آنتالیا

 

تورآنتالیـا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×