آنتالیا

تعطیلاتی رمانتیک در 3 ساحل آنتالیا

در تور آنتالیا کوه های پوشیده از درخت کاج، آبهای کریستالی، سواحل شنی غروب پرتغالی رنگ افتاب شما را شگفت زده می کند. این سواحل آنتالیا با آب و هوای مدیترانه ای را در لیست سفر خود قرار دهید و تعطیلاتی رمانتیک در 3 ساحل آنتالیا رقم بزنید.

 

ساحل سیرالی

بعد از حدود یک ساعت رانندگی در بیرون از شهر آنتالیا، به بهشتی واقعی یعنی ساحل زیبای سیرالی خواهید رسید. در اینجا انواع تفریحات ابی، غذاخوری های ارزان و تخت های ساحلی وجود دارد که گردشگران تور آنتالیا میتوانند از آن لذت ببرند. بنای باستانی المپوس و ویرانه های باستانی لیکیا ،در انتهای ساحل سیرالی نیز از جاذبه های اینجا به شمار می رود.

ساحل سیرالی، المپوس

Cirali beach

ساحل پاتارا

پاتارا یک ساحل 18 کیلومتری، یکی دیگر از زیبایی های منطقه آنتالیاست که ارزش بازدید را دارد. شن های نرم و دریای کم عمق و لاکپشتهایی که برای تخم گذاری به این ساحل می آیند، یکی از بهترین گزینه ها برای تعطیلاتی ساحلی و به یاد ماندنی می باشد. ویرانه های باستانی لیکیا، رستورانهای محلی و متل های ارزان از ویژگی های پاتارا می باشند.

ساحل پاتارا آنتالیا

patra beach

ساحل کلوپاترا

آنتالیا یکی از بهترین شهرهای ساحلی ترکیه می باشد. ساحل کلوپاترا یکی از باشکوه ترین و محبوبترین سواحل آنتالیا به شمار می رود. این ساحل اقامتگاه های فوق العاده ای دارد که از متل های ارزان گرفته تا هتلهای لوکس به گردشگران ارائه می کند.

ساحل کلوپاترا در آنتالیا

Cleopatra beach

 

about

مطالب مفید سفر