آنتالیا

5 تا از تفریحات آنتالیا با کودکان

آنتالیا یکی از پر طرفداترین تورهای ترکیه می باشد که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. تفریحات خانوادگی زیادی برای سرگرم شدن در این شهر ساحلی وجود دارد. در اینجا یک سری از تفریحاتی را به شما معرفی میکنیم که برای بچه ها میتواند بسیار جذاب باشد. پس با 5 تا از تفریحات آنتالیا با کودکان با ما همراه باشید.

 

1.پارک اکتور

بچه ها عاشق پارک های تفریحی هستندو البته برای بزرگسالان هم جذاب است. اگر شب به پارک آکتور بروید از نورپردازی فوق العاده پارک شگفت زده می شوید. چرخ و فلک، ماشین سواری و انواع بازی های جذاب را در اینجا با بچه هایتان امتحان کنید.

پارک آکتور

پارک آکتور

2.سندسیتی

شهر شنی یا سندسیتی از ژوئن تا اکتبر به روی گردشگران باز است. حدود 6 سال است که فستیوال های مجسمه های شنی در ساحل لارا انجام می شود و از سراسر دنیا مسافران زیادی را به خود جذب می کند.

سندسیتی

سندسیتی

3.دینوپارک

یکی از بهترین تفریحات آنتالیا ترکیه رفتن به دینوپارک با بچه ها می باشد.  سراسر این پارک دایناسورهای پلاستیکی دیده می شود  و همچنین یک موزه طبیعی از دایناسور ها در این پارک وجود دارد.

دینو پارک

دینو پارک

4.آکواپارک

آکواپارک آنتالیا یک شهر ابی بی نظیر است که بچه ها عاشق ان خواهند شد. شما هم میتوانید به همراه خانواده از تفریحات مهیج در اینجا لذت ببرید. شما باید از قبل برای رفتن به این پارک جا رزرو کنید چون در روزهای آفتابی حسابی شلوغ می شود.

آکواپارک

آکواپارک

5.مینی سیتی

مینی سیتی یا شهر کوچک آنتالیا یک باغ بزرگ با ماکت هایی از جاذبه های گردشگری ترکیه می باشد. در اینجا هر چیزی از هر بخش کشور دیده می شود و یک توضیح مختصر در رابطه با آن در زیر ماکت ها دیده می شود.

مینی سیتی

مینی سیتی

 

about

مطالب مفید سفر