آنتالیا

شهر تاریخی ترمسوس در آنتالیا

شهر ترمسوس یکی از بهترین شهر های تاریخی و باستانی در ترکیه می باشد که در ۳۰ کیلومتری شمال غرب شهر آنتالیا و بیش از 9 کیلومتری کورکوتلی و در ارتفاع بیش از ۱۰۰۰ متری از سطح دریا واقع شده است و بر روی سکویی طبیعی در بالای کوه گولوک که ارتفاع ۱۶۶۵ متر دارد ، ساخته شده است و امروزه از این مکان ،بعنوان یکی از جاهای دیدنی آنتالیا یاد می شود.

شهر تاریخی ترمسوس در آنتالیا

شهر تاریخی ترمسوس در آنتالیا

این شهر باستانی در بالای کوه قرار دارد و افراد برای دیدن این شهر تاریخی باید بتوانند از این کوه بالا بروند و یکی از دلایلی که هنوز هم این شهر بخوبی حفظ شده، موقعیت مکانی آن بر فراز کوه می باشد.براى آنهایى که به پیاده روى علاقه مند هستند این جا گزینه ی خوبیست.در این شهر یک تئاتر میان صخره،یک تنگه عمیق،یک ورزشگاه بزرگ،پارک ملى،اودئون،مجموعه معبد و قبرستان نیز وجود دارد و در همان نزدیکى دهکده Dosmealtiاست که به عنوان مرکز بافت فرش شهرت دارد.

تور گردشگری ترمسوس در آنتالیا

تور گردشگری ترمسوس در آنتالیا

از آثار مهم باقیمانده در شهر ترمسوس یک آمفی تئاتر به ظرفیت ۴۲۰۰ نفر مربوط به دوران هیلینیستیک است که بعدها در زمان روم نیز مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت و خرابه های به جا مانده از این شهر تاریخی در دامنه ی کوه امتداد یافته اند و گردشگران تور آنتالیا هر سالانه به این مکان رفته و از بناهای تاریخی دیدن می کنند.

ترمسوس Termessos

ترمسوس Termessos

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×