آنتالیا

پلاژ ساحلی ساریسو ویژه بانوان

 

پلاژ ساحلی ساریسو، ویژه بانوان درست در انتهای ساحل کنیالتی، چسبیده به کوه ها می باشد و در مرکز شهر قرار ندارد. هتلهای لارا کمی با این ساحل فاصله دارند. هتل پورتو بلو و کراون پلازا از نزدیک ترین هتلها به ساحل ساریسو می باشند.

ساحل ساریسو آنتالیا

ساحل ساریسو آنتالیا

بسیاری از دیدنی های آنتالیا در نزدیکی پلاژ ساریسو واقع شده اند، بنابراین می توانید از آن لذت ببرید. اسن ساحل یک حمام هم دارد. ساریسو 30 دقیقه تا شهر قدیمی آنتالیا فاصله دارد و با اتوبوس 2 لیره برای شما هزینه برمیدارد.

ساحل ساریسو یک ساحل زنانه می باشد که مردان اجازه ورود به آن را ندارند. دو رستوران، یک چایخانه در باغ و چندین مغازه در کنار ساحل وجود دارد که توسط زنان اداره می شود. امکانات عالی و بسیار تمیز در این منطقه ساحلی برای خانم ها فراهم آمده است. صبح زود به اینجا بروید تا بتوانید یکی از 150 چتر کنار دریا را از آن خود کنید و از هوا لذت ببرید. از عکس گرفتن خودداری کنید تا مزاحمت برای کسی ایجاد نشود.  این مجموعه دولتی می باشد و هزینه ای دریافت نمی شود. ساریسو مکانی فوق العاده و امن برای زنان مسلمان می باشد که میخواهند به راحتی  در کنار دریای مدیترانه آفتاب بگیرند. هیچ محدودیتی در پوشش برای زنان در نظر گرفته نشده و میتوانید از آزادی خود در اینجا لذت ببرید.

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×