آنتالیا

نکاتی درباره امنیت در آنتالیا!

 

در سواحل مدیترانه ای آنتالیا، ترکیه، مکانهای فوق العاده برای استراحت کردن وجود دارد. با وجود این همه دیدنی های شگفت انگیز، باید از هشدارها و خطرها در این شهر آگاه باشید.سفر به ترکیه امن است؟ در آنتالیا باید چه مواردی را رعایت کنیم؟ نکاتی درباره امنیت در آنتالیا!

امنیت در آنتالیا!

امنیت در آنتالیا!

زنان به تنهایی بیرون نروند!

مردان ترکیه دیدگاه متفاوتی نسبت به مردان اروپایی به زنان دارند. لباس مناسب بپوشید، در شهر به تنهایی پرسه نزنید و در جاهای شلوغ بیشتر بروید. اگر با همسرتان نیستید، از همراهی یک  دوست لذت ببرید.

دارو و مواد مخدر در مناطق توریستی

ممکن است در مناطق توریستی افرادی دارو و مواد بفروشند که باید از آنها دور بمانید. فروش مواد در ترکیه یک جرم جدی محسوب می شود. پس به آنها جواب منفی بدهید و رد شوید.

در مورد آدرس پرسیدن مواظب باشید!

اگر نمیتوانید آدرس جایی را پیدا کنید، مراقب باشید از چ کسی آدرس می پرسید. اغلب با روی خوش شما را راهنمایی خواهند کرد ولی گاهی ممکن است جایی که میخواهید شما را نبرند و یا درخواست پول کنند. در چنین شرایطی از پلیس کمک بخواهید.

مراقب کیف خود باشید!

وقتی در خیابان راه می روید ، کوله پشتی یا کیف خود را از سمت خیابان دور نگه دارید و از دسترس موتور سواران دور نگه دارید.

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×