آنتالیا

هتل رویال سگینوس آنتالیا

تور آنتالیــا هتل 5 *
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و 7 روز
قیمت تور:2.190,000تومان
02143674031

 

هتل رویال سگینوس آنتالیا یکی از جدید ترین هتل های 5 ستاره آنتالیا لارا می باشد.. این هتل 5* یوآل تاپ در منطقه لارا در نزدیکی هتل رویال هالیدی قرار دارد.. رویال سگینوس در واقع از مجموعه هتلهای رویال وینگز/آدم و حوا/ رویال هالیدی و … می باشد.. به زودی رویال سگینوس به عنوان بزرگترین و لوکس ترین هتل منطقه لارا و از شیک ترین هتل های آنتالیا معرفی خواهد شد..

هتل جدید رویال سگینوس آنتالیا

هتل جدید رویال سگینوس آنتالیا

از امکانات هتل رویال سگینوس آنتالیا میتوان به 9 رستوران آلاکارت، 10 بار و کافه، قنادی، رستوران کودکان، 792 اتاق، استخر 3900 متر مربعی، بزرگترین پارک آبی در منطقه لارا، استخر کودکان، پارک ابی کودکان، شهربازی اشاره کرد.. بزرگترین اتاق هتل 65 متر مربع می باشد که بزرگترین اتاق استاندارد در آنتالیا میباشد.. اندازه اتاق دوبلکس هتل رویال به 125 متر مربع می رسد که حمام آن دارای سیستم بخار است.. اتاق خانوادگی هم در این هتل ارائه می شود که حدود 80 متر مربع مساحت دارد.. همچنین جونیور سوییت با مساحتی بالغ بر 140 متر مربع ،برای رفاه بیشتر ارئه می شود که دارای جکوزی و حمام بخار است..

رستوران هتل رویال سگینوس

رستوران هتل رویال سگینوس

تفریحات هتل رویال سگینوس نیز به دو بخش روزانه و شبانه تقسیم می شود که در بخش روزانه میتوانید از رقص، ایروبیک، تنیس، والیبال ساحلی، واترپلو و .. لذت ببرید.. برنامه های شبانه شامل شوی شبانه، موزیک زنده، دیسکو و غیره می شود..

هتل رویال سگینوس در آنتالیا

هتل رویال سگینوس در آنتالیا

در هتل زیبای رویال سگینوس می توانید کودکان خود را سرگرم کنید و به راحتی به تفریح بپردازید.. برنامه های ویژه ای برای کودکان مثل رنگ کردن صورت، نمایش کارتونی، رنگ کردن شن و ماسه، بسکتبال، مینی دیسکو، لونا پارک برای کودکان و بزرگسالان با بازی های متنوع مثل کشتی پرنده، چرخ و فلک، ماشین برقی در این هتل برگزار می شود..

 

تورآنتالیـا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×