آنتالیا

3 تا از رمانتیک ترین مکانهای ترکیه

اگر میخواهید یک تعطیلات رمانتیک برای خود و همسراتان رقم بزنید،از بین 3 تا از رمانتیک ترین مکانهای ترکیه انتخاب کنید و سفر خود را فراموش نشدنی بسازید. میتوانید دست در دست یکدیگر در کنار دریا قدم بزنید، ویرانه های باستانی را کشف کنید یا شامی رمانتیک زیر نور ستارگان نوش جان کنید. انتخاب باشماست!

 

1.کایاکوی، فتحیه

چه چیزی میتواند از یک روستای دور افتاده رمانتیک تر باشد؟ این روستا با یک کلیسا، مدرسه و 350 کلبه سنگی یکی از میراث جهانی یونسکو به شمار می رود. این مکان باستانی واقع در فتحیه، یکی از اصلی ترین جاذبه های توریستی ترکیه شما را شگفت زده خواهد کرد.

کایاکوی، فتحیه

کایاکوی، فتحیه

 

2.کالیچی، آنتالیا

آنتالیا کوچکترین بخش تاریخی کالیچی می باشد. قبل از دوره بیزانس و عثمانی در ابتدا اینجا یک شهر رومی بود. کوچه های پیچ در پیچ و خانه های قدیمی زیبا اینجا را به یکی از بهترین مکانهای فرهنگی آنتالیا تبدیل ساخته است. کالیسی با دیوارهای باستانی احاطه شده و معروف ترین ورودی های شهر قدیمی ، دروازه هادریان می باشد. بوتیک های دیدنی و رستورانهای بی نظیری در کوچه های سنگفرش این شهر قدیمی آنتالیا به چشم می خورد.

جاذبه های آنتالیا

کالیچی، آنتالیا

 

3.کاپادوکیا

برای تجربه ای رمانتیک و فراموش نشدنی بهترین کار این است که به جاذبه دیدنی ترکیه یعنی کاپادوکیا بروید. کاپادوکیا با ساختار صخره ای و شبکه های زیرزمینی، یکی از پر طرفدارترین دیدنیها در بین گردشگران تور آنتالیا به شمار می رود.

کاپادوکیا، دیدنی های ترکیه

کاپادوکیا

 

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×