آنتالیا

ماه عسل رمانتیک در شهر آنتالیا

 

آنتالیا یکی از رمانتیک ترین شهرهای توریستی ترکیه در بین مسافران تور نوروزی آنتالیا به شمار می رود.. زوج ها معمولا برای ماه عسل سفر به آنتالیا را برنامه ریزی می کنند تا از مناظر دیدنی، سواحل بکر و جاذبه های معروف آنتالیا لذت ببرند.. آنتالیا یک مکان جادویی و رمانتیک است که خودتان باید تجربه کنید..ماه عسل رمانتیک در شهر آنتالیا رقم بزنید..

آنتالیا شهر عشاق

آنتالیا در سواحل مدیترانه ترکیه قرار دارد، که به رودخانه ترکیه هم معروف است.. اینجا بزرگترین تفریحگاه ساحلی ترکیه به شمار می رود.. سواحل آنتالیا امکانات تفریحی فوق العاده و شن های طلایی دارد و البته جاذبه های تاریخی که علاقمندن به گذشتگان را به خود جذب می کند.. به خاطر خیابان های پوشیده از درختان کاج، اسکله جذاب، رستوران های عالی، مراکز خرید خوب، و انواع جاذبه های گردشگری، این شهر طرفدارن زیادی دارد .. هر ساله میلیون ها نفر از آنتالیا بازدید می کنند.. یک شهر توریستی فوق العاده برای خانواده ها، زوج های عاشق که هر کسی به اینجا سفر کنید، تجربه ای به یاد ماندنی رقم خواهد زد..

ماه عسل رمانتیک در شهر آنتالیا

معماری بناهای شهر یادآور دوران پامفیلیا، روم، بیزانس، سلجوقیان و عثمانی می باشد.. سواحل رمانتیک زیبا در مرکز شهر برای خلوت کردن زوج های جوان وجود دارد مثل سواحل کنیالتی، لارا و کارپوزکالدیران.. اگر می خواهید فضایی رمانتیک که هم مدرن باشد و هم تاریخی را تجربه کنید، به منطقه کالیسی بروید.. این منطقه که برنده جایزه سیب طلایی شده، حال و هوای تاریخی خود را حفظ کرده.. دروازه هادریان، برج ساعت، مناره شکسته و غیره از دیدنیهای تاریخی این منطقه به شمار می روند..

ماه عسل رمانتیک در شهر آنتالیا

آنتالیا تنها جاییست که میتوان همزمان هم شنا کرد و هم اسکی! مدیترانه پر است از سواحل باشکوه که هر یک به نحوی شگفت انگیزند.. از ساحل کلوپاترا در آنتالیا گرفته تا تائورمینا در سیسیل.. وقتی سخن از عشق و عاشقی به میان می آید، هیچ جایی بهتر از سواحل مدیترانه ای نیست.. غروب آفتاب در آنتالیا میتواند عشقولانه ترین خاطرات شما از دوران ماه عسل را رقم بزند..

ماه عسل رمانتیک در شهر آنتالیا

about

مطالب مفید سفر