آنتالیا

منطقه پرج آنتالیا

تور آنتالیــا هتل 5 *
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و 7 روز
قیمت تور:2.190,000تومان
02143674031

منطقه پرج آنتالیا (Perge area Antalya) یکی از بناهای تاریخی آنتالیا میباشد که در 18 کیلومتری شهر آنتالیا قرار گرفته است. منطقه برج آنتالیا در حقیقت یکی از شهرهای باستانی و تاریخی آنتالیا است که بقایای بناهای باستانی در آن دیده می‌شود. در سال 1500 میلادی، منطقه برج آنتالیا محل اقامت هیتیت‌ها بوده است.

Perge area Antalya (2)

در منطقه برج آنتالیا یک تئاتر به سبک رومیان باستان ساخته شده است که شبیه به کلوزیوم در رم و تئاتر رومی در منطقه سیده آنتالیا است. مزیت تئاتر این برج ، نقش‌های برجسته پرکار روی دیوارها و ستون‌های آن است.ستون‌های باقی مانده در منطقه برج آنتالیا ، هنوز تا حدودی پایدار باقی مانده اند. دیوارهای منطقه نیز تا حدودی پابرجا هستند و شکل کلی این منطقه را نشان می‌دهند.برج آنتالیا بسیار بزرگ نیست و هر کجای این منطقه که پا بگذارید، این آثار باستانی دیده می‌شوند. تصاویری که از بالای این منطقه گرفته شده اند، نشان دهنده شمای کلی آثار باستانی و خانه‌های موجود در منطقه برج آنتالیا است.

Perge area Antalya (3)طراحی‌هایی که روی صحنه تئاتر منطقه برج آنتالیا ایجاد شده است را می‌توان در استادیومی باستانی در حومه شهر پرج آنتالیا نیز پیدا کرده است.در این بین باستان شناسان آماتور از تماشای دروازه زیبای شهر که در کنار ۲ برج بلند قرار گرفته است لذت خواهد برد. جاده درختکاری شده با سنگفرش های زیبا و یا بازار بزرگ و حمام های عمومی و فروشگاه موجود در این منطقه نیز از جاهای دیدنی آنتالیا به شمار می آیند.

Perge area Antalya (6)

Perge area Antalya (1)

Perge area Antalya (5)

Perge area Antalya (1)

 

 

تورآنتالیـا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×