آنتالیا

4 آبشار شگفت انگیز آنتالیا

مناظر طبیعی ترکیه فوق العاده خیره کننده و جذاب هستند.. از روستاهای کوهستانی گرفته تا سواحل مدیترانه ای.. البته آبشارهای بخش شگفت انگیز زیبایی های طبیعی در آنتالیا می باشند. در اینجا 4 آبشار شگفت انگیز آنتالیا را معرفی می کنیم:

 

آبشار دودن

آبشار دودن یکی از معروف ترین آبشارهای ترکیه می باشد که به دو بخش بالایی و پایینی تقسیم می شود و هر دوی آنها در آنتالیا واقع شده است. آبشار دودنباسی (بالایی) مکانی خنک برای پیک نیک می باشد و جایی ست که آبشار به  جریان های کوچکتر تقسیم می شود. این جریانها به سمت آبشار پایینی می رود که به دریای مدیترانه می رسد.

آبشارهای آنتالیا

آبشار دودن

آبشار اوکانسو

یکی از شگفتی های طبیعی بکر منطقه مدیترانه، واقع در منطقه ای پوشیده از درختان کاج می باشد و نمایی حیرت انگیز دارد که ارزش پیاده روی و کشف کردن را دارد.

جاذبه های ترکیه

آبشار اوکانسو

آبشار ماناوگات

آبشار ماناوگات که از بخش شرقی کوه های تاروس سرچشمه می گیرد و از کوه ها، جنگل ها، دره ها رد می شود و به مرکز شهر ماناوگات می رسد. این آبشار شاید ارتفاع زیادی نداشته باشد ولی قطعا زیبایی خیره کننده ای دارند.

جاذبه های گردشگری ترکیه

آبشار ماناوگات

آبشار کوشونلو

آبشار کوشونلو واقع در منطقه ای پوشیده از درختان کاج می باشد که لاک پشت، خرچنگ و ماهی در اینجا خواهید دید. اینجا یک منطقه مناسب برای پیک نیک می باشد که در آنجا میتواند ساعتها ریلکس کنید.

ابشارهای ترکیه

آبشار کوشونلو

about

مطالب مفید سفر