آنتالیا

بازار خیابانی لارا یا شنبه بازار آنتالیا

مهمترین چیز در تعطیلات این است که از خرید کردن لذت ببرید. آنتالیا یکی از توسعه یافته ترین شهرهای ترکیه می باشد که این موقعیت خرید لذتبخش را برای شما فراهم می کند. مراکز خرید متنوعی در سراسر این شهر ساحلی وجود دارد که از جمله بازارهای هفتگی آنتالیا میتوان به بازار لارا اشاره کرد. بازار خیابانی لارا یا شنبه بازار آنتالیا که هر شنبه برگزار می شود به یکی از بزرگترین بازارهای خیابانی آنتالیا (پازار به ترکی) معروف است.

بازارهای آنتالیا

شنبه بازار آنتالیا

در اینجا غرفه های متعددی پیدا خواهید کرد که به فروش لباس، جواهرات،لوازم جانبی، کیف، سوغات، محصولات تازه، سبزیجات، و غذاهای آماده می پردازند. اگر به دنبال چانه زدن هستید و میخواهید همه چیز را ارزان تر از قیمت واقعی بخرید، اینجا یکی از بهترین مراکز خرید آنتالیا برای شما می باشد. همچنین میتوانید در یک بعدازظهر آفتابی به تماشای مردم محلی بنشینید و فرهنگ آنها را از نزدیک نظاره گر باشید.

بازارهای ترکیه

بازار خیابانی لارا

هر روز در آنتالیا یک بازار خیابانی برگزار می شود که نیازهای مختلف جامعه را برطرف می کند. ولی این بازار لارا یکی از مهمترین بازارهای خیابانی آنتالیا می باشد که گردشگران تور آنتالیا را به خود جذب می کند. به غیر از میوه های تازه، سبزیجات، غذاهای محلی، میتوان در اینجا لوازم چرمی، ادویه جات، سوغات را از صبح تا شب تهیه کرد. معمولا اهالی شهر آنتالیا در شب به خرید می روند تا جناس را باقیمت کمتری خریداری کنند.

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×