آنتالیا

هتل لارا کاپریس آنتالیا

 

هتل لارا کاپریس آنتالیا “Lara Kapris Hotel” یکی از هتل هاي آنتاليا منطقه لارا می باشد که در 300 متری ساحل و  کمتر از 10 دقیقه تا مرکز شهر آنتالیا و 6 دقیقه تا ساحل فاصله دارد.. از بالکن اتاق ها می توانید نمای فوق العاده خیره کننده ای از شهر و دریای مدیترانه را ببینید.. میهمانان می توانند در باغ سرسبز هتل لارا کاپریس قدم بزنند و از مناظر زیبای آن لذت ببرند.. از امکانات هتل لارا کاپریس میتوان به ، رستوران، سرویس رایگان صبحانه، لاندری، قهوه خانه، پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان و اتاق انتظار اشاره کرد..

هتل لارا کاپریس در آنتالیا

آبشار زیبای دودن در 1 کیلومتری هتل لارا کاپریس می باشد و فرودگاه آنتالیا نیز تنها 10 دقیقه تا هتل فاصله دارد.. این هتل از نظر گردشگران در رتبه بالایی قرار دارد و در مقایسه با پولی که پرداخت می کنید، خدمات و امکانات فوق العاده ای دریافت خواهید کرد..

هتل لارا کاپریس واقع در منطقه لارا آنتالیا در نزدیکی مرکز خرید تراسیتی، شی مل و لائورا می باشد.. تمام 17 اتاق هتل به وای فای رایگان، بالکن مجهز، تلویزیون ماهواره ای، خدمات اتاق، روزنامه رایگان می باشد و میتوان تجربه ای به یاد ماندنی برای شما رقم بزند..اتاقهای هتل لارا کاپریس به قدری راحت و مجهز هستند که حس می کنید در خانه هستید..

اتاق هتل لارا کاپریس

از غذاهای لذیذ در رستوران هتل لذت ببرید.. میتوانید با میهمانان دیگر هتل ملاقات داشته باشید و در رستوران هتل غذا نوش جان کنید..

رستوران هتل لارا کاپریس

قوانین هتل

ارائه تخت اضافی بستگی به ظرفیت اتاقی دارد که انتخاب می کنید.. پس اگر اتاق یک تخته سفارش دادید، جزئیات را بررسی کنید..

اگر بیش از 5 اتاق رزرو کنید، به شما خدمات اضافی تعلق می گیرد..

اگر حدقل 10 شب در هتل اقامت داشته باشید، میتوانید از خدمات تاکسی سرویس هتل استفاده کنیید.. برای دریافت این خدمات باید از قبل پذیرش هتل را در جریان بگذارید..

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×