آنتالیا

آبشار کورشونلو

 

آبشار کورشونلو آنتالیا “Kurşunlu Waterfall ” واقع در 19 کیلومتری آنتالیا، ترکیه در انتهای بزرگراه آنتالیا-سریک واقع شده است. این آبشار در حاشیه رودخانه آکسو و در میان مناظر زیبای جنگل های کاج قرار دارد و یک مکان فوق العاده برای پیک نیک می باشد. از اینجا تا مرکز شهر انتالیا با ماشین حدود 20 دقیقه فاصله وجود دارد.

آبشار کورشونلو آنتالیا

آبشار کورشونلو

در اطراف آبشار کورشونلو یک پارک طبیعی بسیار بزرگ توسط وزارت محیط زیست در سال 1991 به وجود آمد. حدود 40 کیلومتری شمال شرق و شمال ویرانه های باستانی پرگه، آبشار کورشونلو به چشم می خورد. این ابشار که نسبتا از آبشار دودن کوچکتر است ولی در عوض مسیرهای پیاده روی در فضای سرسبز اطراف آن فوق العاده دیدنی و پرطرفدار است.

آبشار کورشونلو ترکیه

نمای ویرانه های پرگه از آبشار کورشونلو

تمام مسیرهای اطراف آبشار، به شکل طبیعی حفظ شده اند. بازدیدکنندگان عاشق قدم زدن در فضای پارک با صدای پرندگان خواهند شد. در مسیر کورشونلو بوی خوش درختان کاج به مشام می رسد و دور تا دور پارکینگ را درخت پوشانده است. از بالای آبشار نمای فوق العاده ای از بستر رود  و مسیرهای پیچ در پیچ دیده می شود.

آبشار کورشونلو آنتالیا

آبشار کورشونلو آنتالیا

میزان آبی که از آبشار به دره می ریزد، نسبت به ابشار دودن خیلی کمتر است، ولی همین مقدار کم ، دریاچه هایی طبیعی به وجود آورده که پر از ماهی قزل آلاست. در برخی مکانهای آرام این دریاچه ها لاک پشت ها را خواهید دید. در تور آنتالیا ثبت نام کنید و در فضای بی نظیر و بی سر و صدای این پارک کورشونلو با خانواده خود تجربه ای به یاد ماندنی رقم بزنید.

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×