آنتالیا

پارک ساحلی کنیالتی

 

پارک ساحلی کنیالتی یک پارک بی نظیر با نمای خیره کننده از کوهستانهای اطراف می باشد که گردشگران تور آنتالیا را به خود جذب می کند. میتوانید روی شنهای ساحل کنیالتی قدم بزنید و از صدای امواج و منظره کوهستانی آن لذت ببرید. در رستورانهای ساحلی این منطقه میتوانید بهترین غذاهای ترکی را امتحان کنید. اینجا جایی فوق العاده برای ورزشهای آبی، شنا، استراحت در کنار دریای مدیترانه و به دور از شلوغی های شهر آنتالیا می باشد.

پارک ساحلی کنیالتی

ساحل کنیالتی

روی صندلی های ساحل افتاب بگیرید درحالی که بچه هایتان مشغول بازی هستند. میتوانید چتر و صندلی کرایه کنید و ساعتها کنار ساحل لم دهید. روی شنهای ساحل قدم بزنید و یا به شنا در آبهای زلال این منطقه بپردازید.

پارک ساحلی کنیالتی

پارک ساحلی کنیالتی

کوه های بیداگلاری چشم انداز خیره کننده ای در این پارک کنیالتی به وجود آورده اند. دوربین عکاسی همراه ببرید و عکس های جالبی از صخره های بزرگ معلق روی دریا بگیرید. در یکی از هتلهای این منطقه اقامت بگیرید و از این نمای فوق العاده دیدنی لذت ببرید.ورزشهایی مثل اسکی و پاراسیل با قیمت کم به مسافران ارائه می شود.

در فروشگاه های ساحلی اینجا خوشمزه ترین میان وعده ها را نوش جان کنید. آجیل، بستنی، سودا بخرید و یک پیک نیک خانوادگی به یاد ماندنی را ترتیب دهید.

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×