آنتالیا

گشت و گذار در پارک کارالیوگلوی آنتالیا

گردشگران تور آنتالیا می توانند در کنار جاذبه های گردشگری متنوع از طبیعت زیبای آنتالیا لذت ببرند. پارک های سرسبز از مهم ترین جاذبه های طبیعی آنتالیا است که مورد توجه گردشگران قرار می گیرد و اگر از گشت و گذار در شهر خسته شده اید و میخواهید از هوای تازه پارک های آنتالیا لذت ببرید یکی از پارکهای پیشنهادی ،پارک کارالیوگلوی آنتالیا می باشد.

گشت و گذار در پارک کارالیوگلوی آنتالیا

گشت و گذار در پارک کارالیوگلوی آنتالیا

پارک کارالیوگلوی (karaalioglu park) بعنوان یکی از جاهای دیدنی و تفریحی ترکیه در قسمت تاریخی شهر آنتالیا و در کنار برج هیدریلیک قرار گرفته است. این پارک همانند دیگر پارک های ترکیه از تعداد زیادی درخت نخل و فضای سرسبز تشکیل شده است و محل مناسبی برای پیاده روی و گذراندن اوقات فراغت می باشد.

پارک کارالیوگلوی آنتالیا

پارک کارالیوگلوی آنتالیا

karaalioglu park دارای موقعیت مکانی بی نظیری می باشد و محل مناسبی برای آشنا شدن با فرهنگ مردم ترکیه می باشد و در برخی از روزها فوق العاده شلوغ می شود و چشم انداز زیبایی به دریای مدیترانه دارد. این پارک چندین ورودی دارد یکی از آنها در منطقه ی Işıklar در شرق منطقه ی کالیچی است پس بنابراین میتوانید پس از بازدید از مسجد تکلی مهمت پاشا که از دیدنی های شهر در منطقه کالیچی است، به پارک بروید و از منظره دریا لذت ببرید.

 

با گشت و گذار در پارک کارالیوگلوی آنتالیا می توانید شاهد امکان دیگری همچون کافه و رستوران های دنج هم باشید پس اگر احساس گرسنگی کردید، می توانید در رستوران های پارک کارالیوگلوی آنتالیا مشغول انواع غذاهای خوشمزه و ترک شوید و بهترین راه رسیدن به این مکان از طریق تراموا و یا تاکسی می باشد.

karaalioglu park antalya

karaalioglu park antalya

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×