کالیچی، شهر قدیمی آنتالیا

تور آنتالــــــیا هتل4*
ویژه4 مرداد ماه
6 شب و 7 روز
قیمت تور: 1.590.000تومان
02143674031

 

منطقه پر پیچ و خم کالیچی، شهر قدیمی آنتالیا یکی از محل های دیدنی آنتالیا و بهترین گزینه برای قدم زدن است.. خانه های سفید بازسازی شده و عمارت های عثمانی با سقف قرمز در امتداد خیابان های سنگفرش شده قرار دارند.. که امروزه به مجموعه ای از هتل بوتیک ها، مغازه های سوغات فروشی، گالری و رستورانها تبدیل شده.. جاذبه های گردشگری کلاچی فوق العاده زیادند.. میدان اصلی (کاله کاپیسی) دارای یک دروازه بزرگ و برج ساعت سنگی می باشد و مسجد تکلی محمت پاشا متعلق به قرن 18 با فضای داخلی خیره کننده نیز ارزش بازدید را دارد.. مناره باشکوه کسیک که در قرن 19 توسط آتش سوزی تخریب شد، در ابتدا یک معبد رومی بود و به کلیسای بیزانس و بعدها به مسجد تبدیل شد..

شهر قدیمی آنتالیا

کالیسی شهر تاریخی آنتالیا در ترکیه می باشد که تا دوران مدرن تقریبا کل شهر به دیوارهای اطرافش محدود بود.. در اینجا بناهایی متعلق به دوران روم، بیزانس، سلجوقیان، عثمانی و جمهوری خواهان ترکیه مدرن وجود دارد.. منطقه کالیچی واقع در بخش شرقی شهر در امتداد سواحل مدیترانه در نزدیکی بندر قایق های بادبانی می باشد که متعلق به دوران رومی هاست.. کلمه کالیچی به معنای “داخل قلعه” می باشد..

شهر قدیمی آنتالیا

شهر قدیمی کالیچی بخشی تاریخی کوچک در مرکز شهر مدرن آنتالیا می باشد که در ابتدا شهری رومی و بعد بیزانس ، بعد سلجوقی ترک و در نهایت شهر ترک های عثمانی بوده.. شهر بزرگ و مدرن آنتالیا تا بعد از جنگ جهانی دوم شناخته شده نبود.. تا آن زمان کالیچی همان آنتالیا بود با خیابان های تو در تو ، دیوارهای سنگی بزرگ و خانه های قدیمی زیبا ..

شهر قدیمی آنتالیا، یکی از دیدنی های ترکیه

امروزه کالیچی یک منطقه محافظت شده با مقرارت سختگیرانه در ساخت و ساز بناهای جدید و نگهداری از ساختمان های تاریخی می باشد..در کالیچی برخی ساختمان های مدرن افسانه ای نسبتا زشتی را خواهید دید.. در اینجا سه ورودی وجود دارد که زیباترین، تاریخی ترین و معروف ترین آنها کاله کاپیسی می باشد..

کالیچی شهر قدیمی آنتالیا

 

تورآنتالیـــــــا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031
تورآنتالیـــــــا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور آنتالیا فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : ۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۰ ۳۰
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×