آنتالیا

برج هیدریلیک آنتالیا

برج هیدریلیک آنتالیا یک برج سنگی در ترکیه ، در نقطه برخورد منطقه کلاچی با پارک کارایاغلو می باشد. یک برج 14 متری واقع در یک پارک کوچک، که نمایی بی نظیر از بندر آنتالیا دارد. گفته می شود این برج برای امپراطوری رم ساخته شد و بعد از آن به عنوان یک قلعه و یا فانوس دریایی استفاده می شده است. هدف از ساخت این برج هنوز مرموز است. برخی بر این باورند که اینجا به عنوان آرامگاهی برای رهبری بزرگ بنا شده است.

دیدنی های آنتالیا

برج هیدریلیک

نقاشی های دیواری به زیبایی این برج افزوده است. بر سمت چپ و راست این برج به طور مرموزی سنگهای گرانبهایی با اشکال مختلف کار شده است. در بخش جنوبی این برج دیوارها رو به دریا قرار گرفته اند. این برج بلند شامل یک برج دایره ای بر روی پایه ای مربع شکل نیز می شود.

جاهای دیدنی آنتالیا

هیدریلیک تاور

دروازه ورودی برج در سمت شرقی به یک اتاق کوچک منتهی می شود که از آنجا پله هایی به سمت طبقه بالا وجود دارد. همانطور که بالا می روید میتوانید آثار هنری سلجوقیان و عثمانیان را که روی دیوار کنده شده است ببینید.

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×