آنتالیا

حقایقی درباره آنتالیا!

 

آنتالیا پنجمین شهر پر جمعیت ترکیه واقع در سواحل خیره کننده آناتولی می باشد که با کوه های توروس احاطه شده است. انتالیا بزرگترین شهر ترکیه در سواحل مدیترانه با یک میلیون نفر جمعیت می باشد.  در اینجا شما را با حقایقی درباره آنتالیا! آشنا می کنیم.

 

اسم “آنتالیا”

آیا اسم آنتالیا از ابتدا همین بوده است؟ شهر آنتالیا در ابتدا توسط آتالوس، یکی از سلاطین پرگامون ساخته شد و توسط مقامات رسمی در طول زمان های مختلف به آتالیا، ساتالیا و آندلیا و سپس به آنتالیا تغییر نام پیدا کرد.

آنتالیا

آنتالیا

شعله های عجیب و سوزان

شعله های سوزان شیمرا یکی از شگفتی های آنتالیا به شمار می رود که هنوز نتوانسته اند راز آن را کشف کنند. این آتش های عجیب و غریب که از منافذ بین سنگ ها شعله ور می شود، در گذشته مثل فانوس عمل می کرده و از برخورد کشتی ها با سنگ جلوگیری می نموده است.

شعله های سوزان شیمرا

شعله های سوزان شیمرا

ساحل تمیز آنتالیا

غیر ممکن است به آنتالیا سفر کنید و از این ساحل زیبا نخواهید  دیدن کنید. ساحل لارا در آنتالیا که یکی از شفاف ترین و تمیز ترین سواحل ترکیه به شمار می رود، هر سال گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

بهترین ساحل آنتالیا

بهترین ساحل آنتالیا

کوهنوردی در آنتالیا

مسیر کوهنوردی بین آنتالیا و فتحیه یکی از پر طرفدارترین و طولانی ترین مسیرها ست که میتواند در روستاهای بین راه نفسی تازه کنید و دوباره به راه خود ادامه بدهید.

کوهنوردی در آنتالیا

کوهنوردی در آنتالیا

موزه های قدیمی آنتالیا

موزه های باستانی و قدیمی آنتالیا یکی از مهمترین جاذبه های دیدنی ترکیه می باشد. برخی از این موزه ها عبارتند از موزه قدیمی کالیچی، موزه اسباب بازی ها و غیره.. این موزه ها که دوران باستانی را به تصویر می کشانند گردشگران زیادی را به خود جذب می کنند.

موزه های قدیمی آنتالیا

موزه های قدیمی آنتالیا

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×