آنتالیا

پارک آبی دیدمان آنتالیا

اگر تور ترکیه به مسیر آنتالیا را انتخاب کرده اید می توانید برای سرگرمی خود و کودکانتان به یکی از مراکز تفریحی آنتالیا بروید.یکی از این مراکز تفریحی شلوغ و محبوب ، پارک آبی دیدمان آنتالیا ( Dedeman Aquapark Antalya) می باشد .پارک آبی دیدمان در نزدیکی هتل دیدمان در حومه Bodrum در شرق شهر آنتالیا و دارای مساحتی 65000 متر مربع و رودخانه آرام به طول ۳۵۰ متر و امواج مصنوعی و استخرهای مختلف و 23 سرسره برا همه سلیقه ها ست .

پارک آبی دیدمان آنتالیا

پارک آبی دیدمان آنتالیا

محوطه پارک آبی دیدمان آنتالیا را انواع درختان و گلهای زیبا پوشانده است در این پارک برای تمام اعضای خانواده از کوچک تا بزرگ وسیله بازی وجود دارد البته اکثر اسباب بازی ها برای بزرگسالان می باشد در ضمن از مفیدترین خدمات پارک آبی دیدمان انتالیا وجود وسایل نقلیه در مسیر آنتالیا به پارک آبی ست که خیال همه را بابت تردد راحت کرده است . در این پارک آبی رستوران ها و فست فودهایی برای تهیه غذا موجود است که خوراکی ها با قیمت مناسبی در آن ارائه می شوند .مطمئنا میتوانید در کنار خانواده یک روز شاد و مفرح را در پارک آبی ددمان آنتالیا سپری کنید.

پارک آبی ددمان آنتالیا

پارک آبی ددمان آنتالیا

پارک آبی دیدمان در آنتالیا

پارک آبی دیدمان در آنتالیا

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×