آنتالیا

رستوران کلوب آرما در آنتالیا

رستوران کلوب آرما در آنتالیا به گردشگران تور آنتالیا نمای فوق العاده خیره کننده از شهر و مارینا ارائه می کند. ساختمان رستوران در اواخر قرن 19 توسط ایتالیایی ها ساخته شد و در طول این سالها به اهداف مختلف مورد استفاده قرار گرفت. تم فرهنگی کاملا در این بنا مشهود است و در سنگ های ستون ها از آثار باستانی آنتالیا به کار رفته و آجرها و منارها یادآور سبک قدیمی معماری ایتالیا می باشد.

عکس رستوران کلوب آرما

رستوران کلوب آرما

کلوب آرما یکی از معتبرترین رستورانهای آنتالیا می باشد که منویی از غذاهای سنتی، غذاهای دریایی تازه و مدیترانه ای را به میهمانان پیشنهاد می کند. نباید این رستوران را از دست بدهید چرا که موقعیت بی نظیری دارد و نمای عالی از بندر قدیم آنتالیا و دریا را در آن میتوان دید.

بهترین رستورانهای ترکیه

رستوران کلوب آرما

اینجا یکی از پر طرفدارترین رستورانهای ترکیه هم می باشد که لذیذترین غذاهای دریایی مثل هشت پا، خرچنگ، اردک، شافل شکلاتی، چیزکیک تازه و بی نظیر ترین دسرها را سرو می کند. از 11 شب در این رستوران میهمانی های شاد و مهیج نیز برگزار می شود. غذاخوری کلوب آرما که به خاطر منظره دیدنی و تفریحگاه ساحلی از معروفترین رستورانهای آنتالیاست، در طی سالیان برای مصارفی نظیر انبار آرد، مکان آسیاب و غیره استفاده شده است.

موقعیت رستوران کلوب آرما: اسکله 75 لیمانی، انتالیا، ترکیه

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×