آنتالیا

برج ساعت آنتالیا

 

برج ساعت آنتالیا در شهر قدیمی آنتالیا، یکی از جاذبه های ترکیه، اخرین بازمانده از 80 ساعتی که بر دیوارهای باستانی نصب بود. از این برج دیدنی با یک ساعت، پرچم و چندین کتیبه باستانی بازدید کنید. وقتی که به برج ساعت می رسید، متوجه تضاد چشمگیر بین ساختمانهای تاریخی و هتلها و رستورانهای مدرن در اطراف آن خواهید شد. این برج که ورودی شهر قدیم آنتالیا به شمار می رود، روزگاری برای محافظت از شهر ساخته شد. برج ساعت تلفیقی جالب از دنیای سنتی و مدرن آنتالیا را به تصویر می کشد. درختان و بوته هایی که برج را پوشانده اند، به خاص بودن این بنا افزوده اند.

برج ساعت از دیدنی های آنتالیا

برج ساعت آنتالیا ترکیه

به تماشای ساعت و پرچم بنشینید. از آنجایی یکی از مرکزی ترین و معروف ترین دیدنی های آنتالیا می باشد، همیشه با گردشگران احاطه شده است. ساکنین این برج در طول حکومت عثمانی را تصور کنید. بعدازظهر از غروب افتاب با نورهای خیره کننده در اینجا لذت ببرید. از این برج با شکوه در زیر نورهای درخشان شب عکس بگیرید و یادگاری با خود همراه ببرید.

کمی در کافه ها و رستورانهای برج ساعت استراحت کنید. برای اقامت یکی از هتلهای اطراف این برج را انتخاب کنید که موقعیتی عالی در مرکز شهر و در نزدیکی ساحل دارد. جاذبه های این منطقه شامل میدان جمهوری، و یک استراحتگاه دنج می شود که میتوانید به پیک نیک در نزدیکی این برج با نمای بی نظیر بروید. دروازه هادریان و موزه آنتالیا هم در نزدیکی این برج است.

دیدنیهای آنتالیا ترکیه

برج ساعت آنتالیا

چگونه به برج ساعت آنتالیا برویم؟

برج ساعت انتالیا در مرکز شهر آنتالیا و در ورودی شهر قدیمی قرار دارد. تنها در چند قدمی شمال شرق سواحل و پارک ها، رستورانها و کافه ها واقع شده است. میتوانید با تاکسی یا اتوبوس به اینجا بروید که در نزدیکی مناره ییویلی می باشد.

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×