آنتالیا

دهکده سیرالی در آنتالیا

تور آنتالیــا هتل 5 *
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و 7 روز
قیمت تور:2.190,000تومان
02143674031

وقتی تور آنتالیا را انتخاب می کنید فقط به یک سفر تفریحی فکر می کنید و دنبال تفریحات آنتالیا هستید تا در ایام اقامت خود در این استان ترکیه ، ساعات خوش و خاطره انگیزی را در کنار دوستان و خانواده ، سپری نمایید . شهر ساحلی آنتالیا برای همه سلایق و رده های سنی متفاوت سرگرمی دارد .برخی از جاهای تفریحی آنتالیا مناسب همه سنها ست مثل شو دلفین ها و دهکده سیرالی. پیشنهاد میکنیم اگر به این شهر سفر کردید حتما به منطقه کمر رفته و از دهکده سیرالی بازدید به عمل آورید.

دهکده سیرالی آنتالیا

دهکده سیرالی آنتالیا

دهکده سیرالی (cirali village kemer antalya) یکی از بهترین جاهای دیدنی آنتالیا می باشد که در جنوب غربی استان آنتالیا در نزدیکی الیمپوس و در منطقه کمر واقع شده است و سالانه میلیونها توریست داخلی و خارجی به منطقه کمر رفته و از این دهکده دیدن می کنند که این دهکده جذاب دارای حدود ۳٫۵ کیلومتر ساحل جدا از هم است و یکی دیگر از دیدنی های این منطقه، راه لیسیان ست که در پارک ملی الیمپوس قرار دارد که می توان با رفتن به سیرالی از این مکان نیز دیدن کرد.

دهکده سیرالی آنتالیا ترکیه

دهکده سیرالی آنتالیا ترکیه

در نزدیکی سیرالی ، رودخانه ها و نهرهای زیبا و بکری وجود دارد که زیبایی این منطقه را دوچندان کرده و هرساله افراد زیادی که به آنتالیا سفر کرده اند برای دیدن این دهکده راهی جنوب غربی این استان می شوند تا از زیبایی های این مکان استفاده کنند و همچنین گردشگران برای خوردن غذا و استراحت می توانند به رستورن ها و اقامتگاه های اطراف این دهکده بروند .

دهکده سیرالی آنتالیا ترکیه

دهکده سیرالی آنتالیا ترکیه

دهکده سیرالی

دهکده سیرالی

رستوران دهکده سیرالی

رستوران دهکده سیرالی

تورآنتالیـا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×