دهکده سیرالی در آنتالیا

وقتی تور آنتالیا را انتخاب می کنید فقط به یک سفر تفریحی فکر می کنید و دنبال تفریحات آنتالیا هستید تا در ایام اقامت خود در این استان ترکیه ، ساعات خوش و خاطره انگیزی را در کنار دوستان و خانواده ، سپری نمایید . شهر ساحلی آنتالیا برای همه سلایق و رده های سنی متفاوت سرگرمی دارد .برخی از جاهای تفریحی آنتالیا مناسب همه سنها ست مثل شو دلفین ها و دهکده سیرالی. پیشنهاد میکنیم اگر به این شهر سفر کردید حتما به منطقه کمر رفته و از دهکده سیرالی بازدید به عمل آورید.

دهکده سیرالی آنتالیا
دهکده سیرالی آنتالیا

دهکده سیرالی (cirali village kemer antalya) یکی از بهترین جاهای دیدنی آنتالیا می باشد که در جنوب غربی استان آنتالیا در نزدیکی الیمپوس و در منطقه کمر واقع شده است و سالانه میلیونها توریست داخلی و خارجی به منطقه کمر رفته و از این دهکده دیدن می کنند که این دهکده جذاب دارای حدود ۳٫۵ کیلومتر ساحل جدا از هم است و یکی دیگر از دیدنی های این منطقه، راه لیسیان ست که در پارک ملی الیمپوس قرار دارد که می توان با رفتن به سیرالی از این مکان نیز دیدن کرد.

دهکده سیرالی آنتالیا ترکیه
دهکده سیرالی آنتالیا ترکیه

در نزدیکی سیرالی ، رودخانه ها و نهرهای زیبا و بکری وجود دارد که زیبایی این منطقه را دوچندان کرده و هرساله افراد زیادی که به آنتالیا سفر کرده اند برای دیدن این دهکده راهی جنوب غربی این استان می شوند تا از زیبایی های این مکان استفاده کنند و همچنین گردشگران برای خوردن غذا و استراحت می توانند به رستورن ها و اقامتگاه های اطراف این دهکده بروند .

دهکده سیرالی آنتالیا ترکیه
دهکده سیرالی آنتالیا ترکیه
دهکده سیرالی
دهکده سیرالی
رستوران دهکده سیرالی
رستوران دهکده سیرالی
تور آنتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *