آنتالیا

لذیذترین صبحانه در آنتالیا!

یک صبح عالی میتواند روزی فوق العاده عالی برای شما رقم بزند و صبحانه ای خوشمزه در ترکیه روز شما را می سازد. و البته کجا بهتر از آنتالیا! جایی که بهترین غذاهای ترکیه را سرو می کنند. انواع پنیر، گوجه های باغی، چای ترکی، با نمای بی نظیر دریا و طبیعت میتواند فوق لاعاده لذت بخش باشد. لذیذترین صبحانه در آنتالیا! را کجا بخوریم:

 

جاگیرلار

مطمئنا یکی از بهترین مکانها برای خوردن صبحانه در آنتالیا ، جاگیرلار می باشد که لذیذترین صبحانه ترکی را سرو می کند. پنیر، زیتون، مارمالاد، گوجه و فلفل تازه، و گزلمه در یک باغ سرسبز برای میهمانان تور آنتالیا سرو می شود.

غذاخوری ترکی

رستوران جاگیرلار

بورک توفیک

یکی از بهترین مکانها برای خوردن بورک، همین رستوران بورک توفیک می باشد. انواع بورک با طعم های لذیذ (خمیر پر شده با پنیر، نعنا و شکر) را در اینجا تست کنید و روز خود را بسازید.

رستورانهای ترکی

رستوران بورک توفیک آنتالیا

سوگی سیفتلیگی

این رستوران به معنی “مزرعه عشق” بهترین مکان برای خوردن صبحانه لذیذ در آنتالیا می باشد که مرغ و اردک کبابی زیر سایه درختان هم سرو می کند. برای صبحانه پنیر، کره روستایی، زیتون سبز خانگی، تخم مرغ خانگی و شیرینی های مختلف سرو می کنند.

رستورانهای ترکیه

رستوران سوگی سیفتلیگی

رستوران بیگ من

بیگ من در منطقه لارا یکی از معدود جاهایی ست که عالی ترین صبحانه، با نمای بی نظیر دریا را سرو می کند. از صبحانه های ترکی و کلاسیک شامل پنیر، اجیل و میوه خشک، سالاد گوجه و کاهو، عسل و خامه، زیتون با نمایی از آبی دریا و کوههای خیره کننده لذت ببرید.

بیگ من در ترکیه

رستوران بیگ من آنتالیا

 

about

مطالب مفید سفر