آنتالیا

اقامت فراموش نشدنی در هتل بوتیک های آنتالیا

حتما میدانید که بوتیک هتل با سایر هتلها متفاوت می باشد و هدف آن بیشتر ایجاد مکانی برای بازدید می باشد و تعداد اتاقهای آن از 200 تا بیشتر نیست. آنتالیا که به خاطر شهر قدیم، سواحل باشکوه و مناطق کوهستانی شهرت دارد، یکی از بهترین مکانها برای تعطیلات تابستانی در ترکیه به شمار می رود. البته اقامت در چنین هتلهایی با نمایی بی نظیر، یکی از ملزومات تور آنتالیا می باشد، پس مطمئن شوید که اقامت فراموش نشدنی در هتل بوتیک های آنتالیا نصیب شما شود!

 

کلبه کوهستانی المپوس

المپوس مانتین لاج، در یک جاده زیبا و خیره کننده که به جنگل منتهی می شود، در زیر درختان کاج و سدر واقع شده است. صاحبان هتل یک زوج جوان (وکیل و معمار) هستند و در اینجا جذابیت روستایی را با امکانات مدرن درهم آمیخته اند. از روی تختخواب میتوان از نمای فوق العاده اطراف لذت برد، از استخر لذت برد و یا برای پیاده روی به سمت راه لیسیان رفت.

موقعیت: کمر آنتالیا

هتلهای آنتالیا

کلبه کوهستانی المپوس

هتل تکلی کناکلری

تکلی کناکلری واقع در یک اقامتگاه بازسازی شده عثمانی، امروزه یک هتل بوتیک زیبا در نزدیکی بندر قدیم شهر آنتالیا به شمار می رود. هتل دارای 8 اتاق فوق العاده دنج و آرام می باشد. در اینجا دکوراسیون زیبای ترکی مثل سرامیک های کوتایا، پارچه هایی با رنگ طبیعی و سقف نقاشی شده را خواهید دید. در واقع این در ساختار این هتل از چوب سدر استفاده شده که رایحه فوق العاده ای در فضای پیچیده است. رستوران هتل هم غذاهای ترکی با عطر عالی سرو می کند.

موقعیت: کلاچی آنتالیا

هتل های لوکس ترکیه

تکلی کناکلری

هتل المپوس لاج

اگر به دنبال تعطیلاتی ساحلی هستید، هتل بوتیک المپوس لاج در نزدیکی ساحل سیرالی از موقعیت فوق العاده ای برخوردار است. این هتل با یک باغ، ساحل خصوصی، 13 آلاچیق با فضایی دنج و آرام ، بهترین انتخاب برای تعطیلات تابستانی به شمار می رود.

موقعیت: سیرالی ، کمر آنتالیا

رزرو هتل در آنتالیا

هتل المپوس لاج

 

about

مطالب مفید سفر