آنتالیا

پرطرفدارترین سفرهای جاده ای در آنتالیا

با وجود مناظر متنوع از دریا گرفته تا کوه ها، بدون در نظر گرفتن ویرانه های تاریخی، آنتالیا یک گزینه فقو العاده برای گشت و گذار با ماشین می باشد. در اینجا به معرفی برخی از پرطرفدارترین سفرهای جاده ای در آنتالیا می پردازیم:

 

سواحل اژه

شاید یکی از محبوب ترین سواحل جاده ای در ترکیه، سواحل اژه باشد که در هر فصلی زیباست ولی در تابستان میتوانید در کلبه های ساحلی بین راه استراحت کنید و از خنکای دریای زیبا لذت ببرید. به کشف روستاهای کوچک، ویرانه های باستانی، سواحل متعدد ترکیه بپردازید. میتوانید از ازمیر شروع کنید و تا جنوب ترکیه ادامه دهید و جزایر یونانی مثل کوندا، بوزکادا و گوکسیدا را ببینید. یا متوانید به سمت شمال رانندگی کنید و از کوش آداسی ، بدروم، مارماریس،  و فتحیه بازدید کنید. پیشنهاد میکنیم این سفر را چند روزه به پایان برسانید و در هر شهر یا جزیره حداقل یک یا دو روز توقف کنید.

سفر جاده ای ترکیه

بوزاکادا

آنتالیا تا فتحیه

جاده آنتالیا_فتحیه به خاطر سواحل فیروزه ای خیره کننده ، یکی از پر طرفدراترین مسیرهای جاده ای در بین گردشگران تور آنتالیا به شمار می رود. در طول مسیر، در نزیدکی دره پروانه توقف کنید، یکی از زیباترین سواحل آنتالیا با شنهای سفید و آبهای تمیز که بین دو کوه قرار گرفته است. ساحل فوق العاده دیگر در این خیابان، سیرالی نام دارد، جایی که میتوان از ویرانه های لیسیان در شهر المپوس نیز بازدید کرد.

جاهای دیدنی آنتالیا

خیابان آنتالیا _ فتحیه

آنتالیا تا کاپادوکیا

کاپادوکیا یک جاذبه گردشگری مهم در ترکیه می باشد که رانندگی در این مسیر به خاطر مناظر چشمگیر کوره افسانه ای، فوق العاده شگفت انگیز است. از آنجایی که در مسیر کاپادوکیا ، جاذبه های فراوانی مثل شهرهای زیرزمینی وجود دارد، داشتن یک ماشین بسیار سودمند است. در جاده آنتالیا – کاپادوکیا مناظر از سواحل ابی تیره به کوره های افسانه ای مرموز تغییر شکل می دهند! تجربه ای عالی که فراموش نخواهید کرد..

جاذبه های گردشگری آنتالیا

آنتالیا _ کاپادوکیا

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×