آنتالیا

برنامه ریزی عالی برای سفر به آنتالیا

 

آنتالیا یک مکان فوق العاده برای کشف کردن با خانواده، دوستان و یا تنهایی می باشد. میخواهید طی یک برنامه ریزی عالی، سراسر آنتالیا را بگردید؟ اینجا یک برنامه ریزی عالی برای سفر به انتالیا فراهم کردیم تا بدانید کی به کجا بروید..

جذاب ترین دیدنی های آنتالیا از معماری های خیره کننده تا مناظر ارامش بخش در انتظار شماست. برخی از بهترین جاذبه های گردشگری آنتالیا که باید در برنامه سفر خود بگنجانید شامل ترمسوس، شهر باستانی پرگه، و موزه آنتالیا می شود. البته نباید خود را فقط به همین ها محدود کنید. مناظر دیدنی دیگری مثل امفی تئاتر یونانی، موزه ساید، معبد آپولو را هم حتما ببینید و کشف کنید. راهنمای سفر آنتالیا به شما می گوید که بهترین دیدنیهای انتالیا کدامند و بهترین زمان سفر به آنتالیا کی می باشد. این نکات سفر را توسط بهترین کارشناسان سعادت سیر و افراد با تجربه جمع آوری کرده ایم.

برای رقم زدن تجربه ای خاص باید حتما غذاهای محلی در رستورانهای آنتالیا را امتحان کنید. در تورهای گردشگری در شره آنتالیا ثبت نام کنید و از ناب ترین جاها دیدن کنید.

 

از آبشار دودن و ویرانه های باستانی بازدید کنید!

این ابشار مثل ورژن کوچکی از آبشار نیاگارا می باشد و یکی از دیدنی ترین جاذبه های دیدنی آنتالیا در بین گردشگران به شمار می رود. یک روز کامل را می توانید به بازدید از ترمسوس، آسپندوس و پرگه بپردازید. آثار باستانی آنتالیا یکی از اولویت هایی ست که سایت TripAdvisor به شما پیشنهاد می کند!

آبشار دودن آنتالیا

 

به جای یک هتل متوسط، به مهمانخانه های لوکس بروید!

هتل های ساحلی آنتالیا شگفت انگیزند. اگر به دنبال یک تعطیلات آرام و لذتبخش هستید، از بین هتلهای ساحلی و مهمانخانه های لوکس آنتالیا یکی را انتخاب کنید و اقامتی بی نظیر را تجربه کنید.

هتل های ساحلی آنتالیا

 

یک روز کامل را در شهر قدیمی آنتالیا سپری کنید!

یک سفر یک روزه برای گذراندن در شهر قدیمی آنتالیا (کالیسی) سپری کنید. بندر قدیمی آنتالیا جاییست که تجربه سفر شما را کامل خواهد ساخت.

بندر قدیمی آنتالیا

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×