آنتالیا

تور نمایشگاه بیوتی آنتالیا

تور آنتالـــــیا هتل4*
ویژه4 مرداد ماه
6 شب و 7 روز
قیمت تور: 1.590.000تومان
02143674031

یکی دیگر از نمایشگاه های بین المللی که هر ساله در شهر آنتالیا ترکیه برگزار می شود و امسال هم در تاریخ 3 آذرماه 1395 برگزار می شود تور نمایشگاه بیوتی آنتالیا یا تور آموزش آرایشگری یا تور همایش بین المللی فشن مو می باشد.نمایشگاه beauty آنتالیا در واقع یکی از بزرگترین و معروفترین نمایشگاه بین المللی تجارت در زمینه محصولات زیبایی، مو، عطرها و سلامت در جهان می باشد.

تور همایش بین المللی فشن مو و میکاپ بیوتی

تور همایش بین المللی فشن مو و میکاپ بیوتی

نمایشگاه بیوتی آنتالیا خدمات و امکانات متنوعی را برای گردشگران تور آنتالیا ارائه داده است که این خدمات شامل :۶ شب و ۷ روز اقامت در هتل ۵ ستاره کروانسرای لارا ،ترانسفر فرودگاهی ،راهنمای فارسی زبان ،بیمه مسافرتی سامان ،صبحانه، ناهار ، شام می باشد و تنوع در محصولات ارائه شده و رونمایی از محصولات جدید شرکت های فعال در این زمینه از یک طرف و برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی مرتبط با این حوزه از طرف دیگر موجب گردیده است که استقبال خوبی از نمایشگاه beauty آنتالیا شود.

نمایشگاه بیوتی آنتالیا

نمایشگاه بیوتی آنتالیا

روزانه کلاسهای آموزشی متفاوتی برای علاقه مندان به آرایش و زیبایی برگزار می گردد که بازدیدکنندگان این نمایشگاه از سرتاسر دنیا هستند و برای اقامت می توانند به یکی از هتل های نزدیک این نمایشگاه از قبیل هتل کروانسرای لارا آنتالیا مراجعه کنند و بازدیدکنندگان این نمایشگاه از سرتاسر دنیا هستند .

برنامه تور نمایشگاهی بیوتی آنتالیا به شرح زیر می باشد.

  • روز اول میکاپ بیوتی تور : خوش آمد گویی و وقت آزاد
  • روز دوم میکاپ بیوتی تور : میکاپ استاد سوجان
  • روز سوم میکاپ بیوتی تور : میکاپ استاد رفات
  • روز چهارم میکاپ بیوتی تور : رنگ و کوپ اساتید صالح و عدنان
  • روز پنجم میکاپ بیوتی تور : شینیون عملی اساتید صالح و عدنان
  • روز ششم میکاپ بیوتی تور : شینیون فرخ شامور اوتوف

بیوتی تور در ترکیه

بیوتی تور در ترکیه

تورآنتالیـا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×