آنتالیا

موزه اسباب بازی آنتالیا

 

موزه اسباب بازی آنتالیا، یکی از مراکز گردشگری ترکیه و بهترین دیدنی های آنتالیا، بیش از 1500 اسباب بازی را به نمایش می گذارد که برای پیر وئ جوان، کوچک و بزرگ جذابیت  دارد. این موزه حدود 4 سال پیش توسط شهردار آنتالیا ساخته شد که مردم از  سراسر دنیا برای مزایده عتیقه جات به اینجا می آیند. قدیمی ترین اسباب بازی های این موزه مربوط به دهه 1800 میلادی می باشند.

موزه اسباب بازی آنتالیا

موزه اسباب بازی آنتالیا

کودک درون خود را با دیدن اسباب بازی های جالب و متنوع این موزه زنده کنید. بازدید از موزه اسباب بازی در آنتالیا ترکیه شما را به یاد دوران بچگی می اندازد و حس و حال خوبی ایجاد می کند. انواع عروسک های باربی، ربات ها، ماشین ها و همه وسیله های بازی کودکی در اینجا پیدا می شود. یک موزه فوق العاده کوچک که اسباب بازی هایی از دوران 1980 تا 1990 را به نمایش گذاشته است.

موزه اسباب بازی آنتالیا

موزه اسباب بازی آنتالیا

هزینه ورودی به این موزه بسیار کم است و هر کسی می تواند از اینجا بازدید کند. اگر با خانواده سفر می کنید، این میتواند یکی از بهترین تفریحات آنتالیا برای شما باشد. کودکان از دیدن نمایشگاه های این موزه بسیار لذت خواهند برد.این نمایشگاه سالهاست که گردشگران زیادی را به خود جذب کرده و همواره یکی از پر طرفدارترین جاذبه های توریستی آنتالیا بوده است.

موزه اسباب بازی آنتالیا

موزه اسباب بازی آنتالیا

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×