آنتالیا

اطلاعات مهم برای خرید در آنتالیا

 

یکی از چیزهایی که دلتان نمیخواهد در سفر به آنتالیا از دست بدهید، مراکز خرید آنتالیا می باشد. در واقع این شهر یک سرزمین رویایی برای علاقمندان به خرید می باشد. برخی از بهترین مناطق خرید خاورمیانه را می توان در این شهر پیدا کرد. اطلاعات مهم برای خرید در آنتالیا را در اینجا به شما ارائه می کنیم:

 

مرکز خرید میگروس

این یک بهشت خرید معروف در آنتالیاست. مرکز خرید میگروس واقع در بلوار یوزونکویل در نزدیکی پارک ساحلی کنیالتی می باشد. در اینجا میتوانید هر برند بن المللی مثل گس، دیزل، تامی هیلفیگر، لاکوست، مانگو، زارا و سایر هنرهای دستی ترکیه را خریداری کنید. این مرکز خرید 124 فروشگاه و بوتیک، 8 سینما، رستوران، کافه و مرکز تفریحی دارد.

مرکز خرید میگروس

بازار دوگو گاراجی

این بازار یک بازار بزرگ روزانه واقع در مرکز شهر آنتالیا می باشد.  در اینجا انواع کالاهای منحصر به فرد مثل لباس های پنبه ای، محصولات چرمی، فرش های ترکی، طلا و مس، جواهرات و غیره به فروش می رسد. همچنین در اینجا میتوانید از رایحه بی نظیر چای تازه، قهوه و ادویه های عجیب لذت ببرید.

بازار دوگو گاراجی

عمده فروشی دیپو

یکی دیگر از بهشت های خرید آنتالیا در قسمت شرقی شهر واقع شده است. یک مرکز خرید بزرگ که 80 فروشگاه، 15 غرفه غذا، زمین بازی، سینما، منطقه تفریحی و اولین محوطه اسکی روی یخ آنتالیا را  دارد. اگر به دنبال برندهای بین المللی هستید، این همانجاییست که باید باشید. در اینجا همچنین میتوانید انواع پوشاک، لوازم آرایشی، دکوراسیون، سوغات و غیره را خریداری کنید.

 

عمده فروشی دیپو

بازار خیابانی لائورا

این یک بازار آخر هفته معروف در آنتالیاست که هر شنبه باز است و به آن بازار خیابانی لائورا گفته می شود. این مجموعه خرید در آنتالیا که یکی از ارزان ترین مراکز خرید آنتالیا نیز هست،  انواع برندهای داخلی و بین المللی، غذا، و مراسم تفریحی مثل رقص شکم را ارائه می کند!

بازار خیابانی لائورا

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×