آنتالیا

پارک تفریحی آکتور آنتالیا

 

درست مقابل مرکز خرید بزرگ میگروس در ابتدای ساحل کنیالتی پارک تفریحی آکتور آنتالیا “Aktur Park” قرار دارد.. این پارک یکی از بزرگترین و لذت بخش ترین پارک های تفریحی آنتالیا و بهترین جاذبه های گردشگری ترکیه می باشد.. لوناپارک که در سال 1997 افتتاح شد، هر سال وسیله های بازی مهیج تر و بزرگتری برای پیر و جوان به آن اضافه شد..

پارک اکتور آنتالیا

ورودی پارک که به تازگی بازسازی شده، شبیه ورودی یک قلعه بزرگ ساخته شده است.. یک پارک تفریحی تاثیر گذار که بهترین گزینه برای تفریحات خانوادگی می باشد.. بعد از وارد شدن به اینجا اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند یک سینمای5 بعدی است.. سوار یک قطار مانند می شود و از مقبره و بناهای باستانی مصر دیدن می کنید! شاید یکم ترسناک باشد ولی از محبوب ترین جاذبه های پارک است..

aktur_lunapark

آدرنالین مکس یکی از وسیله های مهیج این پارک است که مردم به صورت دایراه وار می ایستند و آنها را میچرخاند و صدای جیغشان بلند می شود!! چرخ و فلک، اختاپوس، ماشین سواری، ترامپولین، قلعه فنری، گوندولا سواری و انواع بازی های مهیج برای کوچک و بزرگ در اینجا فراهم شده..

آکتور لوناپارک آنتالیا

قطار روح برای کودکان جذاب و سرگرم کننده می باشد.. کارتینگ میتواند هیجان شما برای سرعت را راضی کند.. اتاق بازی های کامپیوتری، فوتبال دستی، هاکی نیز برای شما در نظر گرفته شده.. و البته زمین هایی برای بازی کودکان وجود دارد و شما هم می توانید بر روی صندلی های پارک استراحت کنید.. اگر برای تعطیلات با خانواده به آنتالیا سفر یم کنید اینجا یک شهر بازی فوق العاده سرگرم کننده و مهیج برای شماست..

پارک آکتور

about

مطالب مفید سفر