آنتالیا

5 تا از تفریحات خانوادگی آنتالیا

 

آنتالیا جاذبه های گردشگری بسیاری دارد که می تواند برای شما جذاب باشد ولی برای کودکان نه.. اگر تصمیم دارید با خانواده به آنتالیا سفر کنید، باید راهی برای سرگرم کردن بچه ها پیدا کنید.. با ما باشید تا 5 تا از تفریحات خانوادگی آنتالیا را به شما معرفی کنیم..

 

1.پارک آکتور

بچه های عاشق پارکهای تفریحی هستند و البته بزرگسالان هم از تفریحات این پارک لذت خواهند برد.. ترن هوایی، چرخ و فلک، ماشین سواری و هرچه فکرش را بکنید.. هزینه ورودی نمیگرند ولی برای سوار شدن به وسیله های بازی باید بلیط تهیه کنید..

پارک آکتور آنتالیا

پارک آکتور انتالیا

 

2.سندسیتی

سندسیتی (شهر شنی) مکانی تفریحی در ساحل لارا می باشد که در آنجا فستیوال بین المللی مجسمه های شنی برگزار می شود.. هر سال موضوعی متفاوت برای ساخت مجسمه ها دارد و سال گذشته مجسمه اسطوره ها ساخته شد..این مجموعه از ماه اکتبر تا ژوئن از 10 صبح تا 11 شب برگزار می شود..

سندسیتی آنتالیا

سندسیتی آنتالیا

 

3.دینوپارک

دایناسورهای بزرگ پلاستیکی در اطراف این پارک پرسه می زنند و کودکان می توانند برای پیدا کردن استخوان دایناسورها حفاری کنند.. یک پارک آبی بی نظیر هم در اینجا وجود دارد.. دینوپارک در جاده ساحلی بین کنیالتی و کمر واقع شده است..

دینوپارک آنتالیا

دینوپارک آنتالیا

 

4.پارک آبی

پارک ابی آنتالیا منظره فوق العاده ای دارد و بچه ها عاشقش خواهند شد.. در این پارک علاوه بر سرسره های آبی چندین سینما سه بعدی نیز وجود دارد.. این اکواپارک بین پارک فرهنگی آتاتورک و پارک ساحلی واقع شده.. یک پارک ساحلی مشابه نیز در ساحل لارا دیده می شود..

پارک آبی آنتالیا

پارک آبی آنتالیا

 

5.مینی سیتی

اگر میخواهد ضمن آشنا شدن با فرهنگ مردم آنتالیا، سرگرم شوید، بچه های خود را به مینی سیتی یا شهر کوچک ببرید.. این موزه در فضای باز یک باغ سرسبز می باشد که در آن مدل های مینیاتوری از معروف ترین معماری های ترکیه ساخته شده است..

مینی سیتی آنتالیا

مینی سیتی آنتالیا

 

 

about

مطالب مفید سفر