5 کاری که در آنتالیا باید انجام دهید!

تور آنتالـــــیا هتل4*
ویژه4 مرداد ماه
6 شب و 7 روز
قیمت تور: 1.590.000تومان
02143674031

 

ترکیه یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری دنیاست.. این کشور سواحل بی پایان و شهرهای ساحلی و روستاهای ماهیگیری بی نظیری دارد.. مطمئن باشید لذت بخش ترین تعطیلات ساحلی با استقبال گرم مردمش در انتظار شما خواهد بود.. به ویژه شهر ساحلی آنتالیا با سواحل فیروزه ای خیره کننده.. 5 کاری که در آنتالیا باید انجام دهید! با ما باشید..

 

1.ساحل گلوری

بر اساس افسانه ها 2000 سال پیش ، شاه پراگامون دستور داد تا بهشت روی زمین را در اینجا بنا کنند.. در پس دریای آبی این سواحل باشکوه و خیره کننده ، صخره های عظیم و دیدنی کوه توروس قرار دارد..

از کوه ها چشمه های آب بیرون می ریزد و آثار باستانی یونانی، بیزانس و روم در اطراف به چشم می خورد.. در اینجا می توانید اتومبیل کرایه کنید و برای بازدید از بناهای باستانی مثل غار تاریخی کارایین، ویرانه های پرگه، ساید و آسپندوس بپردازید.. و یا یک گولت (قایق چوبی سنتی) کرایه کنید و به کشف خلیج بپردازید..

ساحل گلوری انتالیا

ساحل گلوری انتالیا

 

2.پناهگاه امن

اگر در اولین هفته سپتامبر به ساحل سیرالی آنتالیا سفر کنید، لاک پشت های دریایی کوچک و بامزه ای را خواهید دید.. و اگر شب را در آنچا بگذرانید، لاک پشت های مادر را خواهید دید که در آن پناهگاه امن شروع به تخم گذاری خواهند کرد.. ساحل سیرالی الهام بخش است.. انواع رویداد ها و جشن های محلی در اینجا برگزار می شود و همیشه پر از توریست است.. کافه ها و مغازه ها و هتل های خانوادگی زیادی در اینجا وجود دارد..

لاک پشت ها در ساحل سیرالی

لاک پشت ها در ساحل سیرالی

3.مناظر شهر

کالیچی مرکز قدیمی آنتالیا میتوانست در دهه هشتاد به راحتی تخریب شود ولی در عوض از آن محافظت شد و امروزه به عنوان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری ترکیه، برنده جایزه اسکار شد.. خانه های قدیمی یونانی و ترکی با سقف قرمز، خیابانهای سنگفرش شده در نزدیکی بندر قدیمی رومی با نمایی فوق العاده گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. پر از رستوران و هتلهای کوچک می باشد و حتی اگر در اینجا اقامت نداشته باشید، ارزش گشت و گذار را دارد.. دروازه هادریان، ساحل کنیالتی، موزه آنتالیا و در کل شگفتی های آنتالیا را در شهر قدیمی باید جستجو کرد..

کالیچی شهر قدیمی آنتالیا

کالیچی شهر قدیمی آنتالیا

 

4.پیاده روی شگفت انگیز

از قدیم در روستاهای ترکیه و کوچه پس کوچه های انتالیا هیچ تابلویی وجود داشته که شما را راهنمایی کند.. باید در کوچه های باریک و دیدنی آنتالیا غرق شوید و همه چیز را فراموش کنید.. تا اینکه مسیر لیسیان در 1966 افتتاح شد.. مسیر 320 مایلی بین فتحیه و آنتالیا ، طولانی ترین مسیر دنیا به شمار می رود.. این مسیر از کنار مناظر ساحلی خیره کننده رد می شود و بناهای باستانی که با ماشین نمی توانید از آن دیدن کنید.. امسال علامت های بیشتری در اینجا نصب شده.. دوچرخه سواری یکی از پر طرفدار ترین تفریحات این منطقه می باشد..

پیاده روی در آنتالیا

پیاده روی در آنتالیا

 

5.فستیوال شن

از 20 می تا 20 اکتبر، بزرگترین قلعه های شنی آنتالیا در ساحل لارا ساخته می شود.. ساختن این مجسمه های شنی در فستیوال جهانی، روزها به طول می انجامد.. تم این مسابقه هر سال متفاوت است و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

فستیوال مجسمه های شنی آنتالیا

فستیوال مجسمه های شنی آنتالیا

 

تورآنتالیـا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031
تور آنتالیــا هتل 5 *
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و 7 روز
قیمت تور:2.190,000تومان
02143674031

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور آنتالیا فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : ۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۰ ۳۰
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×