آنتالیا

3 هتل 5 ستاره آنتالیا

اولین چیزی که در سفر به آنتالیا باید در نظر بگیرید، انتخاب هتل است. هتل های 5 ستاره آنتالیا که موقعیت و امکانات بهتری دارند، برای هر مسافری از اهمیت بیشتری برخوردار است. در اینجا به معرفی 3 هتل 5 ستاره آنتالیا می پردازیم:

 

هتل ریکسوس پریمیوم بلک

اقامت در هتل 5 ستاره ریکسوس پریمیوم بلک فوق العاده لذت بخش است. این هتل در نزدیکی ساحل با جنگل های کاج و پسته فضایی فوق العاده رمانتیک دارد که شما را یاد خیابانهای رمانتیک پاریس می اندازد. از آنجایی که این هتل در مرکز شهر آنتالیا واقع شده به راحتی میتوانید از محبوب ترین مکانهای تاریخی آنتالیا مثل  موزه باستان شناسی آنتالیا، ساید، پرگه، آسپندوس بازدید کنید.

هتل ریکسوس پریمیوم بلک

هتل ریکسوس پریمیوم بلک

هتل گلوریا سرنیتی

یک هتل فوق العاده مدرن در مدیترانه با کیفیت فوق العاده عالی.. در اینجا میتوانید طبیعت بکر مدیترانه را تجربه کنید. هتل گلوریا سرنیتی یکی از بهترین هتل های 5 ستاره آنتالیا با معماری مدرن، دکوراسیون شیک و طراحی منحصر به فرد بهترین انتخاب برای لذت بردن از اقامت در آنتالیا می باشد.

هتل گلوریا سرنیتی

هتل گلوریا سرنیتی

هتل کمپینسکی

هتل کمپینسکی یکی از بهترین و شیک ترین هتل های آنتالیا واقع در قادریه در نزدیکی بلک، 25 دقیقه با فرودگاه بین المللی آنتالیا و 45 دقیقه تا مرکز شهر فاصله دارد. آرام ترین و لذتبخش ترین اقامت را در هتل 5 ستاره کمپینسکی تجربه خواهید کرد. این هتل متناسب با هدف شما از سفر امکانات تجاری، تفریحی و ورزشی و رفاهی ارائه می کند.

هتلهای 5 ستاره آنتالیا

هتل کمپینسکی دم بلک

 

about

مطالب مفید سفر