آنتالیا

3 فستیوال محبوب در آنتالیا

 

اگرچه فستیوال ها و رویدادهای زیادی در آنتالیا برگزار می شود، فستیوال اپرای آسپندوس، فستیوال مجسمه های شنی و فستیوال پرتغال طلایی از مشهورترین آنهاست.  3 فستیوال محبوب در آنتالیا را در اینجا معرفی میکنیم:

 

1.فستیوال اپرا و رقص باله آسپندوس

این فستیوال بین المللی آسپندوس، به یکی از بهترین جشنواره های اپرا در سراسر دنیا و یکی از سه فستوال محبوب در آنتالیا معروف است. از سال 1998 این رویداد بسیاری از شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان خارجی را به خود جذب کرد. یکی از جذابیت های این رویداد ، برگزاری آن در معروف ترین سالن تئاتر باستانی به نام آسپندوس می باشد.

فستیوال اپرا آسپندوس

فستیوال اپرا آسپندوس

2.فستیوال مجسمه های شنی آنتالیا

یک نمایشگاه بزرگ ساحلی از مجسمه های شنی که یکی از جالب ترین دیدنی های آنتالیا و بزرگترین رویدادهای دنیا به خاطر اندازه مجسمه ها و محیطی که در آن کار می کنند، می باشد. هر سال موضوع جشنواره تغییر داده می شود و این نمایشگاه در تور آنتالیا سالانه هزاران بازدیدکننده دارد.. وزارت فرهنگ و گردشگری جمهوری ترکیه، شهرداری آنتالیا، بنیاد توسعه آنتالیا، انجمن روزنامه نگاران و خیلی سازمان های دیگر این رویداد را ساپورت می کنند.

فستیوال مجسمه های شنی

فستیوال مجسمه های شنی

3.فستیوال فیلم پرتغال طلایی آنتالیا

این جشنواره محبوب دارای سه بخش می باشد که شامل فیلم سینمایی، مستند و فیلم کوتاه می شود. از سال 1964 این فستیوال هر ساله برگزار می شود و یکی از مهمترین رویدادها برای فیلم سازان ترکیه به شمار می رود.

جشنواره پرتغال طلایی

جشنواره پرتغال طلایی

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×