آنتالیا

اقامت به یاد ماندنی در 3 هتل ساحلی آنتالیا

می خواهید به آنتالیا سفر کنید؟ میدانید کدام ساحل آنتالیا بهتر است؟ هتل های ساحلی را ترجیح می دهید؟ گردشگران تور آنتالیا که به دنبال تعطیلاتی ساحلی هستند و میخواهند انواع ورزشهای ساحلی مثل موج سواری و سرسره های آبی را تجربه کنند، می توانند اقامت به یاد ماندنی در 3 هتل ساحلی آنتالیا رقم بزنند. با ما باشید:

 

هتل رویال وینگز

هتل ساحلی رویال وینگز واقع در مرکز آنتالیا و در نزدیکی بهترین سواحل آنتالیا، با تفریحات متعدد میهمانان را سرگرم می کند. کسانی که با فرزندان خود به این هتل می آیند، عاشق اینجا خواهند شد چرا که 9 سرسره آبی دارد. هتل رویال وینگز که تنها چند دقیقه تا ساحل فاصله دارد، تورهای تفریحی روزانه برای مسافران ترتیب می دهد.

هتل رویال وینگز

هتل رویال وینگز

هتل ساحلی کالیستا

هتل ساحلی کالیستا که تنها یک ساعت از فرودگاه آنتالیا فاصله دارد، یک هتل آل می باشد که 5 سالن تنیس، زمین فوتبال، و یک ابگرم بزرگ با خدمات درمانی ارائه می کند. 10 زمین گلف در شعاع 4 مایلی هتل نیز وجود دارد. همچنین 10 رستوران دارد که انواع غذاهای بین المللی را سرو می کنند.

هتل ساحلی کالیستا

هتل ساحلی کالیستا

هتل باروت لارا

هتل آبگرم باروت لارا با شرایط عالی ، نمای اقیانوس و باغ های سرسبز انتخابی عالی برای شماست. این هتل ساحلی واقع در 10 کیلومتری فرودگاه آنتالیا ، تعطیلاتی ساحلی و فوق العاده به یاد ماندنی برای گردشگران تور آنتالیا  رقم خواهد زد. میتوانید از استخر روباز و سر پوشیده هتل، آبگرم، و یا حمام ترکی لذت ببرید. همچنین یک سالن بدنسازی مجهز و زمین بازی ساحلی برای کودکان در اینجا در نظر گرفته شده است.

هتل های ساحلی آنتالیا

هتل باروت لارا

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×