آنتالیا

24 ساعت در آنتالیا!

آنتالیا به عنوان یکی از زیباترین جاذبه های تابستانی ترکیه با سواحل بی نظیر و ویرانه های تاریخی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر میخواهید یک روز کامل در این شهر بی نظیر سپری کنید، لیست جاذبه های گردشگری آنتالیا در زیر را دنبال کنید. 24 ساعت در آنتالیا! را چگونه بگذرانیم..

 

در اطراف دروازه هادریان پرسه بزنید!

بدون شک یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا ، دروازه هادریان می باشد که قدمت آن به 130 سال بعد از میلاد بازمیگردد و برای یادبود امپراطور قدرتمند هادریان ساخته شد. این دروازه ورودی شهر قدیم آنتالیا می باشد و از نظر تاریخی اهمیت زیادی دارد.

دروازه هادریان

دروازه هادریان

به کشف کلاچی بپردازید!

وقتی حرف از شهر قدیم آنتالیا به میان می آید، باید گوشه و کنارکلاچی را هم ببینید. در کوچه های سنگفرش باریک رد شوید و خانه های سنگی و چوبی قدیمی را تحسین کنید، از مغازه های خیابانی سوغات بخرید، و از مسجد مخروبه مناره بازدید کنید. بعد از آن هم میتوانید به کنار دریا بروید که باید چهل پله قدیمی را پایان بروید و به دریا برسید.

جاذبه های آنتالیا

کلاچی

یک صبحانه ترکی واقعی بخورید!

وقتی در ترکیه هستید، هر روز صبح را باید با یک صبحانه لذیذ ترکی شروع کنید که شامل پنیر، زیتون، مارمالاد، شیرینی و چای ترکی می شود. یکی از محبوب ترین رستورانها برای صبحانه در منطقه لارا، بیگ من نام دارد. یک صبحانه خوشمزه با نمای فوق العاده شگفت انگیز از مناظر و کوه های آنتالیا..

رستوران بیگ من آنتالیا

صبحانه ترکی

از موزه آنتالیا بازدید کنید!

اگر عاشق مکانهای تاریخی هستید، موزه آنتالیا یکی از بهترین جاهای تاریخی می باشد که شما را به گذشته می برد. یکی از بزرگترین موزه های ترکی، یک کلکسیون عالی از سیزده نمایشگاه که شامل مجسمه های دوران رومی، موزاییک های دوران بیزانس، و کتیبه های دوران عثمانی می شود.

موزه های آنتالیا

موزه آنتالیا

بورک های ترکی بخورید!

زمان نهار وقتی گرسنه هستید، هیچ چیز مثل بورک نمی چسبد. در رستوران بورکی تفیک، از این غذای ترکی لذت ببرید. بورک های نازک و خوشمزه رستوران بورک تفیک که طعمش را هیچگاه فراموش نخواهید کرد!

غذای ترکی

بورک ترکی

در ساحل کنیالتی شنا کنید!

البته که سفر به آنتالیا بدون شنا کردن در دریا و آفتاب گرفتن کامل نخواهد بود. یکی از محبوب ترین سواحل آنتالیا همین پلاژ کنیالتی می باشد با شنهای سفید و آبی بی کران که 7 کیلومتر طول دارد. بقیه روز را در رستورانها، کافه ها و کلوب های ساحلی بگذرانید و از سفر خود لذت ببرید.

سواحل آنتالیا

ساحل کنیالتی

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×