آنتالیا

هتل کنکورد آنتالیا و عکس و نقشه و رزرو

تور آنتالـــــیا هتل4*
ویژه4 مرداد ماه
6 شب و 7 روز
قیمت تور: 1.590.000تومان
02143674031

هتل کنکورد آنتالیا

 Concorde De Luxe Resort Antalya

یکی از هتل های معروف آنتالیا که در کنار ساحل زیبای لارا واقع شده هتل کنکورد هست. این هتل که در سال 2005 افتتاح شده. دارای برنامه های ویژه ای برای مهمانان ایرانی هست . با وجود اینکه مهمانان اروپایی زیادی هم داره اما برنامه های مخصوص برای ایرانی ها در این هتل زیاد برگزار می شه. در تور آنتالیا ما شرکت کنید تا بهترین اقامت را برای شما فراهم کنیم.
http://antalya-tour.com

هتل کنکورد آنتالیا

http://antalya-tour.com

هتل کنکورد آنتالیا

http://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comمساحت این هتل حدود ۶۲ هزار متر مربع اس . هتل کنکورد در آنتالیای شرقی و کنار ساحل لارا  و در ۱۶ کیلومتری شهر آنتالیا قرار گرفته‌ و فاصله فرودگاه تا هتل ۱۰ کیلومتره .واسه رفتن به آنتالیا میتونین از دلموش های جلو هتل و یا سرویس شاتل هتل استفاده کنین و تقریبا ۲۰ دقیقه تو راه هستین تا به مرکز شهر برین و از مراکز خرید آنتالیا و سایر امکانات شهر استفاده کنین . این هتل برای کسانی که به تفریحات ساحلی علاقه دارند بسیار عالی است چرا که دارای ساحل خصوصی می باشد.

http://antalya-tour.com

هتل کنکورد آنتالیا

http://antalya-tour.com

هتل کنکورد آنتالیا

http://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comاتاق‌های هتل کنکورد آنتالیا دارای حمام اختصاصی همراه با سشوار ، سیستم تهویه‌ی هوا ، بالکن ، خط تلفن مستقیم ، تلویزیون ماهواره‌ای ، سیستم پخش موسیقی ، دسترسی به اینترنت ، سالن استراحت ، مینی‌بار ، گاوصندوق و سیستم اطفاء حریق هستن . هتل کنکورد دلوکس ۴۰۱ اتاق داره و ۳۵۲ اتاق اون استاندارد مجلل (حداکثر ۳ نفر) و ۱۶ اتاق اون  مجلل دوبلکس ۱۹ سوئیت ممتاز ، ۶ سوئیت خانوادگی(حداکثر ۲+۲) ، ۴ سوئیت بزرگ (۷۰ متر مربع) ، ۲ رویال سوئیت ، ۲ اتاق ویژه معلولین هستش .

http://antalya-tour.com

هتل کنکورد

http://antalya-tour.com

هتل کنکورد

تورآنتالیـا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×