آنتالیا

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا و عکس و نقشه و رزرو

تور آنتالـــــیا هتل4*
ویژه4 مرداد ماه
6 شب و 7 روز
قیمت تور: 1.590.000تومان
02143674031

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

Rixos sungate hotel in antalya

یکی از بهترین و بزرگترین هتل های آنتالیا هتل ریکسوس سان گیت می باشد.که دومین هتل از نظر وسعت است.که دارای 250 متر مربع وسعت است. و همچنین در رتبه اولین هتلها در ترکیه از نظر تعداد اتاق می باشد .تنها هتل در ترکیه که دارای اسکله اختصاصی می باشد که می توان با کشتی مسافرتی در ساحل آن پهلو گرفت . هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا بالاترین استانداردها را همراه با بهترین سرویس ها به شما مهمانان ارائه می دهد. این هتل در ساحل زیبای کمر قرار دارد و دارای ۱ کیلومتر ساحل با آبگرم و یک پارک آبی است و همه اتاق های هتل ۵ ستاره رکسوس سان گیت دارای یک بالکن زیبا هستند . در تور آنتالیا ما شرکت کنید تا اقامتی مطلوب برای شما رقم بزنیم.
http://antalya-tour.com

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

http://antalya-tour.com

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

http://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comهتل ریکسوس سانگیت آنتالیا در دهکده زیبای بلدیبی و در سواحل بسیار زیبای مدیترانه قرار گرفته است. مجتمع هتل می تواند تا ۳۰۰۰ میهمان را در ۱۱۰۷ اتاق با امکانات درجه یک که راضی کننده سخت ترین سلیقه ها هست، پذیرا باشد.دهکده بلدیبی یکی از مناطق پر طرفدار کمر برای تابستان می باشد. شهر کمر ۱۰ کلیومتر، آنتالیا ۳۵ کلیومتر و فرودگاه ۴۵ کلیومتر با هتل فاصله دارد.همچنین سالن هایی مخصوص اجتماعات و دیدارهای رسمی و کاری تعبیه شده و آماده ی سرویس دهی می باشند.

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا عکس

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا قیمت

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

http://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comهتل ریکسوس سان گیت کمر آنتالیا عضو مجموعه هتل های  Rixos آنتالیا یکی از بزرگ ترین تفرجگاه های سراسر ترکیه و مدیترانه می باشد.ساختمان اصلی آن پورت کوئین نامیده می شود و سوئیت های خانوادگی، ردیف خانه های مخصوص خانواده ها، ویلاها و سوئیت های دوبکس دارد. این هتل که دومین هتل دارای چشمه های آب معدنی می باشد، انواع درمان های مربوط به سلامتی و زیبایی جسمی و روحی را برای مسافرینش عرضه می دارد. استخر های سرپوشیده و سرباز این هتل مساحتی به وسعت ۱۸ هزار مترمربع دارد. همچنین نباید پارک های آبی، بوتیک های لوکس، رستوران ها و کافی شاپ هایی که غذاهای ترکی و خاور دور و بین المللی را سرو می کنند فراموش کنید.

هتل ریکسوس سان گیت در آنتالیا

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

تور هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

http://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comچشمه ی آب معدنی هتل ریکسوس آنتالیا ۸ هزار مترمربع وسعت دارد و هم بدلیل عظمت و هم بدلیل امکانات و سرویس دهی فوق العاده اش مشهور شده است. در این مرکز، ماساژورهای متخصص خاورمیانه ای بر انواع تکنیک های ماساژ بین المللی اشراف دارند که شامل برخی متدهایی می شود که به ندرت در ترکیه و حتی سایر کشورها شناخته شده اند. این هتل که دومین هتل دارای چشمه های آب معدنی می باشد، انواع درمان های مربوط به سلامتی و زیبایی جسمی و روحی را برای مسافرینش عرضه می دارد. استخر های سرپوشیده و سرباز این هتل مساحتی به وسعت ۱۸ هزار مترمربع دارد.در این مرکز، ماساژورهای متخصص خاورمیانه ای بر انواع تکنیک های ماساژ بین المللی اشراف دارند که شامل برخی متدهایی می شود که به ندرت در ترکیه و حتی سایر کشورها شناخته شده اند.می توانید طیف وسیعی از درمان های آرامش بخش در آبگرم را تجربه کنند خدمات زیبایی نیز برای صورت در دسترس است و میهمانان می تواندد از ماساژ و آب درمانی لذت ببرید.

امکانات هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

امکانات هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

http://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comدر اینجا شهربازی مخصوص کودکان به نام “پادشاهی کودکان” هم هست که ۲۰ هزار مترمربع وسعت دارد. امکانات مخصوص ورزش های آبی و خشکی هم فراهم می باشد. برای همین یک مرکز نگهداری از خردسالان وجود دارد که با پرداخت اضافه شارژ می توانید از خدمات استفاده کنید .

هتل 5 ستاره ریکسوس سان گیت آنتالیا

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

قیمت تور آنتالیا هتل ریکسوس سان گیت

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

http://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comدر هتل رکسوس سان گیت آنتالیا سرویس All Inclusive شامل : صبحانه ، نهار ، شام ، سلف سرویس ، صبحانه دیر هنگام ، پذیرایی های طول روز ، و کلیه نوشیدنی ها : چای قهوه ، نسکافه ، نوشابه ، آبمیوه که در تمام ساعات شب و روز از این امکانات رایگان استفاده خواهید کرد .رکسوس سان گیت دارای ۷ رستوران متنوع است رستوران ایتالیایی ، رستوران ترکیه ای ، رستوران مدیترانه ای ، رستوران ژاپنی ، رستوران چینی ،‌رستوران غذا های دریایی رستوران مکزیکی و خانه کباب است . در این هتل نباید با لباس استخر یا حوله یا لباس خواب وارد رستوران شوید و میهمانان آقا برای ورود به رستوران باید از شلوار استفاده کنند  .

نظرات هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

رزرو هتل ریکسوس سان گیت انتالیا

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

http://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comhttp://antalya-tour.comدر هتل ۵ ستاره ریکسوس سان گیت کمر  تیم سرگرمی و فعالیت با اجرای برنامه های شاد و سرگرمی در رابطه با کودکان و نمایش روزانه ،‌فعالیتهای ورزشی و صبحگاهی و برنامه شبانه درخدمت شما هستند . قسمتی از هتل اختصاص داده شده به کودکان که در تمام سال آماده اجرای برنامه ها و بازی های شاد است رکسوس سان گیت میخواهد هرچه بیشتر از تعطیلات خود لذت ببرید .

قیمت هتل 5 ستاره ریکسوس سان گیت آنتالیا

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

http://antalya-tour.com

هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

آدرس ،  تلفن و اطلاعات هتل سان گیت آنتالیا :

آدرس هتل سان گیت آنتالیا  : ciftecesmeler Mevkii , Beldibi 1 kemer / Antalya / Turkiye
وبسایت هتل سان گیت آنتالیا : Site : www.rixos.com
تلفن هتل سان گیت آنتالیا : +۹۰۲۴۲۸۲۴۰۰۰۰

 

 

تورآنتالیـا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×