آنتالیا

مهریه ناقابل سفر به ۱۲۰ كشور

تور آنتالـــــیا هتل4*
ویژه4 مرداد ماه
6 شب و 7 روز
قیمت تور: 1.590.000تومان
02143674031

به گزارش ایران،مرد جوان در دادگاه خانواده  هم گفت: «آقاي قاضي! من ميهماندار هواپيما هستم و حدود يك سال قبل با همسرم «تينا» در يك سفر خارجي آشنا شده و پس از چند جلسه گفت‌و‌گو با هم براي ازدواج به توافق رسيديم. پس از مدت كوتاهي موضوع را با خانواده‌هايمان در ميان گذاشتيم. همه چيز به خوبي پيش رفته بود كه هنگام عقد پيشنهاد مهريه عجيب از سوي «تينا» تعجب خانواده‌هايمان را برانگيخت، چرا كه همسرم درخواست داشت به جاي سكه طلا، سفر به ۱۲۰ كشور خارجي را به عنوان مهريه‌اش انتخاب كنيم، چرا كه بشدت عاشق سفر خارج و گشت و گذار بود.

 

با شنيدن اين پيشنهاد از آنجا كه همسرم را عاشق سفر و علاقه‌مند به شغلم ديدم، خوشحال بودم، اما از سوي ديگر وقتي به هزينه سنگين مهريه فكر كردم، تنم به لرزه افتاد. با اين حال به دليل اينكه خوشحالي تينا برايم بيشتر اهميت داشت، بر‌خلاف ميل خانواده‌ام خواسته همسرم را پذيرفته و او را با همان مهريه دلخواهش به عقد دائم خود درآوردم.

چند ماهي از شروع زندگي مشتركمان گذشته بود كه همسرم از من خواست تا در سفرهايم او را نيز همراه خود ببرم، اما هرچه گفتم اين درخواست امكانپذير نيست، قبول نمي‌كرد. امكان پرداخت هزينه سفرش از سوي خودم نيز وجود نداشت. به خاطر اين مسئله كم‌كم اختلاف‌هاي ما شروع شد.

از سوي ديگر او كه گرفتار شك و بدبيني است، علت مخالفتم را حضور زن ديگري در زندگي‌ام مي‌دانست و…با اين حال هرچه سعي كردم تا او را متقاعد كنم، بي‌فايده بود. از سوي ديگر وقتي لابه‌لاي حرف‌ها و جر‌و‌بحث‌هايمان از همسرم شنيدم كه به خاطر علاقه‌اش به سفر با من ازدواج كرده، بشدت عصباني و خشمگين شدم. بعد هم همسرم به حالت قهر راهي خانه پدرش شد.

من هم همان شب راهي سفر كاري شدم. طي دو روز ترجيح دادم با تينا تماس نگيرم تا هر دو كمي آرام‌تر بشويم و ماجراهاي آن روز را فراموش كنيم. اما وقتي به خانه برگشتم، در كمال ناباوري متوجه شدم همسرم در غياب من تمام وسايلش را به خانه پدرش انتقال داده و مهريه‌اش را به اجرا گذاشته است.

 

من كه بشدت از او ناراحت شده بودم، تصميم گرفتم طلاقش دهم!

زن جوان كه تا آن لحظه سكوت كرده بود، با قطع حرف‌هاي همسرش گفت: زماني كه با مسعود آشنا شدم، به خاطر هيجان شغلش به او وابسته‌تر شدم، زيرا به سفر علاقه شديدي داشتم و تصور مي‌كردم كه از اين به بعد مي‌توانم در كنار همسرم همه دنيا را ببينم، اما افسوس كه سخت در اشتباه بودم. بنابراين حالا كه نمي‌توانم او را راضي كنم تا همراهش باشم، مهريه‌ام را به اجرا گذاشتم تا بلكه از اين طريق بتوانم به خواسته‌ام برسم و كشورهاي مورد علاقه‌ام را ببينم. اگر هم مسعود مهريه‌ام را بپردازد، حاضرم از او جدا شوم.

قاضي عموزادي پس از شنيدن اظهارات زوج جوان وقتي آنها را در تصميم‌شان مصمم ديد، حكم پرداخت مهريه را صادر كرد. مرد جوان هم محكوم شد سالي يك بليت سفر به خارج از كشور به عنوان مهريه همسر سابقش تهيه و پرداخت نمايد.

منبع:تابناک

تورآنتالیـا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×