آنتالیا

دستگیری خروس ها در فرودگاه امام

تور آنتالیــا هتل 5 *
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و 7 روز
قیمت تور:2.190,000تومان
02143674031

با ناپدید شدن پنجاه خروس در گمرك فرودگاه امام خمینی، تحقیقات قضائی ـ پلیسی برای روشن شدن این ماجرا آغاز شد.

50 خروس‌ها كه با پرواز كابل ـ تهران، وارد پایتخت شده بودند، به‌علت نداشتن مجوزهای لازم از مراجع قانونی در قفسی در گمرك فرودگاه نگهداری می‌شدند.

هفته گذشته، هنگامی كه پرواز كابل ـ تهران، در فرودگاه امام خمینی به زمین نشست، مأموران گمرك با محموله‌ای از خروس‌های لاری روبه‌رو شدند كه قرار بود در تهران تخلیه شود.

از آنجا كه مالك این محموله، هیچ مجوز قانونی از سازمان دامپزشكی و دیگر مراجع قانونی برای وارد كردن این خروس‌ها به كشور نداشت، همه آنها توقیف شدند و مسئولان گمرك نیز تصمیم گرفتند آنها را تا صدور مجوز قانونی در بخشی از گمرك نگهداری كنند.

بهروز مهاجری، بازپرس شعبه اول دادسرای ویژه فرودگاه‌های تهران، با تأیید این خبر گفت: از آنجا كه گمرك محل مناسبی برای نگهداری از خروس‌ها و قرنطینه حیوانات و پرندگان نداشت، مدتی آنها را در محلی در باند پرواز نگهداری كرد، ولی پس از مدتی این پرندگان به اتاقی در سالن ترمینال فرودگاه انتقال یافتند.

 

وی ادامه داد: پس از گذشت چند روز از این ماجرا، شكایتی از سوی گمرك فرودگاه به این شعبه فرستاده شد كه از تلف شدن تعدادی از خروس‌ها و ناپدید‌شدن بقیه آنها حكایت داشت. در این شكایت آمده بود كه مالك خروس‌ها بدون دریافت مجوز و پنهانی خروس‌ها را از گمرك بیرون برده است.

با دریافت این شكایت، دستورهای قضائی درباره این پرونده صادر شد و مأموران، تحقیقات تخصصی برای یافتن سرنوشت خروس‌های ناپدید شده را آغاز كردند.

تورآنتالیـا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×