آنتالیا

تور کشتی آنتالیا و عکس

تور آنتالیــا هتل 5 *
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و 7 روز
قیمت تور:2.190,000تومان
02143674031

تور کشتی آنتالیا

 Ship Tour Antalya

شهر توریستی آنتالیا دارای جاذبه های گرشگری فراوان است . سواحل زیبا و آب و هوای خوب آنتالیا و همچنین هتل ها و مراکز خرید آن گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.تفریحات آنتالیا بسیار زیاد است . گردشگرانی که با تور آنتالیا سفر می کنند قبل از سفر با تور آنتالیا بهتر است با تفریحات معروف آنتالیا آشنا شوند تا برای سفر خود برنامه ریزس ویژه ای داشته باشند. یکی از تفریحات آنتالیا تور کشتی آنتالیا می باشد. تور کشتی آنتالیا می باشد . این تور که قیمت مناسبی نیز دارد . شامل گشت کشتی بر روی آبهای مدیترانه می باشد که بسیار مفرح و هیجان انگیز است.
http://antalya-tour.com

تور کشتی آنتالیا

http://antalya-tour.com

تور کشتی آنتالیا

شما از هتل خود توسط اتوبوس به بندر زیبای شهر کمر در ۴۵ کیلومتری آنتالیا حرکت کرده و پس از سوار شدن به کشتی ضمن تماشای طبیعت زیبای اطراف ، میتوانید در توقفهای کوتاه در دریا به شنا پرداخته و لذت ببرید. صرف ناهار بر روی عرشه کشتی میباشد . در پایان پس از بازگشت به اسکله شهر کمر میتوانید مدت زمانی را به بازدید از شهر زیبای کمر بپردازید . این تور شما را به جاهای دیدنی آنتالیا میبرد و شما میتوانید عکس های دیدنی را در این تورآنتالیا بیندازید .

http://antalya-tour.com

تور کشتی

http://antalya-tour.com

تور کشتی

http://antalya-tour.com

تور کشتی

تورآنتالیـا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×