آنتالیا

تور رافتینگ آنتالیا

تور آنتالـــــیا هتل4*
ویژه4 مرداد ماه
6 شب و 7 روز
قیمت تور: 1.590.000تومان
02143674031

تور رافتینگ آنتالیا

 antalya rafting tour

شهر توریستی آنتالیا دارای تفریحات متعددی است. اگر می خواهید در سفر با تور آنتالیا بهترین خاطرات را برای خود رقم بزنید. تور رافتینگ را تجربه کنید .رافتینگ در واقع قایق سواری در رودخانه های وحشی ست .ترکیه بهشت واقعی برای قایق سواری در رودخانه های خروشان است . مسیر رودخانه تور رافتینگ انتالیا تقریبا ۱۴ کیلومتر است که در طول این مسیر میتوانید طبیعت زیبا و شگفت انگیز کوههای اطراف و دره پلدار را نظاره کنید .در این تور ابتدا آموزش های لازم توسط مربیان حرفه ای به شما داده می شود سپس تجهیرات لازم برای صعود به ارتفاعات کوهستان به شما داده می شود . در ارتفاعات پس از یک استراحت کوتاه ، در ساحل رودخانه سوار قایق های مخصوص خواهید شد و مسیر رودخانه را به سمت پائین قایق سواری خواهید کرد . قایق ها ۲ و یا ۸ نفره هستند در قایق های بزرگ ، مربی قایق را هدایت می کند . در تور آنتالیا ما شرکت کنید تا بهترین و هیجان انگیز ترین تفریحات را تجربه کنید.
http://antalya-tour.com

تور رافتینگ آنتالیا

http://antalya-tour.com

تور رافتینگ آنتالیا

http://antalya-tour.com این رودخانه با آب سفید و خروشان از کنار آثار تاریخی آنتالیا مثل پل رومی ۲۰۰۰ ساله ، کلیسای تاریخی ، قنات ، و برج پادگان و … می گذرد . قایق سواری در رودخانه Koprucay  آنتالیا برای همه اعضای خانواده امن و سرگرم کننده است . رافتینگ در آنتالیا برای شما یک روز به یاد ماندنی را رقم میزند می توانید با پرداخت هزینه ، فیلم و عکسهای یادگاری از قایق سواری خود داشته باشید .در تور رافتینگ که یکی از تفریحات آنتالیا ست ، پس از طی قسمتی از مسیر رودخانه می توانید در کمپ های در نظر گرفته شده در ساحل رودخانه ، ناهار و نوشیدنی میل نمایید و در ساحل استراحت کنید . زمان در نظر گرفته شده برای این توقف تقریبا ۲ ساعت است . در این زمان می توانید شنا کنید ، عکس یادگاری بگیرید و یا کمی در مسیر دره زیبا و کنار رودخانه پیاده روی کنید .

http://antalya-tour.com

تور رافتینگ آنتالیا

http://antalya-tour.com

تور رافتینگ آنتالیا

http://antalya-tour.comجزییات تور رافتینگ آنتالیا :

   • ساعت ۱۰:۴۵ صبح : دستورالعمل های ایمنی برایتان شرح داده می شود و تجهیزات ایمنی از قبیل کلاه و جلیقه نجات در اختیارتان قرار داده می شود . ( کفش مناسب کرم ضد افتاب و مایوی شنا فراموش نشود )
   • ساعت ۱۱:۰۰ صبح : با اتوبوس به نقطه ابتدایی برای شروع ماجراجویی حرکت می کنید .
   • ساعت ۱۴:۰۰ عصر : توقف برای صرف ناهار که شامل مرغ کبابی ، سالاد تازه و برنج می باشد . اگر بخواهید غذای دریایی مثل ماهی قزل آلا تازه میل کنید باید € ۳ هزینه اضافی پرداخت نمایید  .
   • ساعت ۱۵:۰۰ : حرکت برای بازگشت به هتل

http://antalya-tour.com

تور رافتینگ آنتالیا

http://antalya-tour.com

تور رافتینگ آنتالیا

http://antalya-tour.comنکات مهم در تور رافتینگ آنتالیا :

 • بردن دوربین شخصی کار مطمئنی نیست و ممکن است به آن صدمه وارد شود . میتوانید فیلم قایق سواری خود را که توسط دوربین های حرفه ای ثبت شده با پرداخت هزینه دریافت کنید .
 • از بردن اشیا قیمتی با خود،خودداری نمایید اما در صورت فراموشی ، میتوانید اشیا خود را در اتوبوس نیز بگذارید ، اتوبوس تا زمان بازگشت شما قفل خواهد ماند .
 • نگران سرویس های بهداشتی نباشید ، بین راه کابین هایی تمیز برای راحتی شما در دسترس می باشد .
 • برای رفتن به تور رافتینگ حداقل ۵ سال سن و عدم بارداری برای بانوان جز شرایط اصلی ست .

http://antalya-tour.com

تور رافتینگ آنتالیا

http://antalya-tour.com

تور رافتینگ آنتالیا

تورآنتالیـا هتل5*
ویژه 4-5-6 مرداد
6شب و هفت روز
قیمت تور:2.190.000تومان
02143674031
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور آنتالیا و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور آنتالیا و هتل آنتالیا از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور آنتالیا

021 43 67 43 43

×